Młodzież

Niebanalne koncepcje na zatrzymanie podlotków w mieszkaniu na sobotnie wieczory

Czy młodzież może być ukontentowana, prowadząc równocześnie intensywne życie familijne? Czytanie artykułów w popularnych gazetach i relacje zasłyszane w podmiejskich trolejbusach, każą przecząco odpowiedzieć na tak sformułowane zapytanie.
kościół
Opracował: Jim Linwood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bluza pochodząca z animacji o nazwie Cars/Auta - a więc, coś przeznaczonego dla każdego młodziutkiego fana samochodzików!

Bluza to element garderoby, który powinien się znaleźć w każdziutkiej, ale to każdej szafie - nie jedynie dziecięcej, ale również u osoby dorosłej, nie zależnie od posiadanej płci.
miasta

Plecaczek typu młodzieżowego - a więc, plecak nie tylko do spacerowania do szkoły!

Zazwyczaj słysząc słowo "plecaczek" pierwsze co ujrzymy przed oczami to małego człowieczka, który spaceruje z ogromną torba na plecach w stronę szkółki.
kursy maturalne wrocław
Opracował: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Nauka dla osób dorosłych we Wrocławiu - w jakim miejscu szukać

Szkoły dla dorosłych cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem. Trzeba patrzeć na tego typu zjawisko z zadowoleniem, gdyż oznacza to, że dorosłe osoby, jakie z konkretnych względów nie mogły skończyć edukacji w normalnym trybie, po upływie pewnego czasu postanawiają skończyć bądź kontynuować zaczętą wcześniej naukę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.