Dziecko
krzesełko do karmienia dziecka
Opracował: Parker Knight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Plac zabaw musi być bezpieczny

Dzieci powinny mieć miejsce, w którym swobodnie i bezpiecznie będą mogły się wyszaleć, a także trenować różne swe zdolności.
Maluch z pieluszką
Opracował: TracyLeigh♥
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Budowa placu do zabaw - a więc, kilka rzeczy, które dobrze jest na ten konkretny temacik wiedzieć

Plac do zabaw to miejsce, które to kojarzymy z dzieciakami - ich pełnymi uśmiechu buziami i zabawą, w którą wciągają różne inne Dzieciaki. Często bywa w ten sposób, iż plac do zabaw jest miejscem, w której dzieciaki nawiązują swoje pierwsze kontakty z rówieśnikami, czy też nawet tworzą swoje pierwsze przyjaźnie.
Kąpiel małego dziecka
Opracował: Alphanova Bebe
Podpatrzone na: Alphanova Bebe

Co musimy kupić na pierwsze dni naszego potomka

W momencie, gdy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego wiele niezbędnych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
germanicus.pl


Jako rodzice musimy pozostać jak najbardziej wrażliwi na to, jakiego rodzaju akcesoria kupujemy do każdorazowej pielęgnacji malucha

Kiedy oczekujemy narodzin dziecka, naszą głowę zaprząta mnóstwo spraw. Ważną kwestią, o jakiej musimy myśleć jest niewątpliwie kwestia bezpieczeństwa dziecka, która obejmuje w praktyce najróżniejsze obszary.
Nauka angielskiego
Opracował: U.S. Embassy Tel Aviv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Każda kobieta śni o tym, aby mieć dziecko - instynkt macierzyński jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć wśród ssaków

Gdy w naszym życiu pojawi się nasz szkrab, to jesteśmy najszczęśliwsze pod słońcem. Pragniemy z nim być każdą chwilę - patrzeć jak je, gaworzy oraz rośnie.


Każda kobieta śni o tym, aby mieć dziecko - instynkt macierzyński jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć wśród ssaków

Nadchodzi jednak taki moment, gdy należy iść znów do biura, a nasz szkrab musi iść na przykład do żłobka lub musimy poprosić swą mamę o pomoc.
Występ taneczny
Opracował: Tom Godber
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Okres wakacyjny… A co wówczas z dziećmi?

Wakacje, ferie, lecz jedynie dla twojej pociechy. Ty poza niedługim okresem wolnym od pracy jesteś zmuszona przecież pracować. Co w taki przypadku zrobić? Są różne sposoby na aktywność dziecka w takim okresie, lecz najkorzystniej zaplanować coś na zapas, coś pożytecznego, lecz także rozrywkowego, żeby skonsolidować naukę z zabawą.
Odżywianie
Opracował: Den Braven
Podpatrzone na: Den Braven

Przedszkole i rekrutowanie do przedszkola - a więc, jak zapisać dziecko do pierwszej "szkoły" w miasteczku Wroclaw

Wrocław jak bywa wiadome, to miasto bardzo dużo możliwości, jaką rzecz jednakże uczynić, kiedy posiadamy dziecko, które musi iść do przedszkola? Odpowiedź na te konkretne pytania bez problemiku odnajdziesz w środku naszego własnego felietonu!


prezenty
Opracował: Garry Knight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy ubrania będą właściwym pomysłem na podarunek?

Odszukanie podarunku dla najbliższych często sprawia nam niemałe problemy. Wynika to z tego, iż nie zawsze mamy świadomość, co mogłoby uszczęśliwić konkretną osobę lub wykorzystaliśmy już wszystkie swoje pomysły przy wcześniejszych okazjach. Jeżeli jesteśmy w takim położeniu możemy postawić na sprawdzone pomysły lub poszukać czegoś nietuzinkowego online. Jeżeli zdecydujemy się na pierwszą opcję, koniecznie zastanówmy się nad kupnem ubrań.
dziecko
Opracował: Haylee Sherwood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwe produkty dla dzieci

Gdy zostajemy rodzicami zaczynamy dowiadywać się bardzo wielu rzeczy. Wcześniej nawet nie zwracaliśmy na nie uwagi. A gdy samemu ma się dziecko całkiem inaczej patrzymy na świat. Najważniejsze, by chodzić z maluchem do doktora, który będzie w stanie podpowiedzieć mnóstwo rzeczy. Może wyjść na to, że potrzebne będą buty profilaktyczne dla dzieci Katowice to duże miasto, w którym nie będzie kłopotu z kupnem takich butów. Chociaż oczywiście jak to się zdarza w dzisiejszych czasach zawsze warto zerknąć na tego typu buty w sieci i tam też je kupić.

Zachwalane koszulki dla naszych maluchów

Każda opiekunka dziecka zapewne chce, by jej maleństwo prezentowało się jak najlepiej. To oczywiste. Mają tego świadomość projektanci ubranek dla dzieci i dbają o to, by maluchy już od narodzin posiadały to, co wzorcowe, gdy chodzi o strój. Z tego względu, pojawia się coraz większą ilość kolekcji, jakie przeznaczone będą dla noworodków. I jeśli jeszcze niedawno znaczące pozostawało jedynie to, aby ubrania tego typu pozostawały estetyczne a także nie miał znaczenia ich krój, to teraz na tym obszarze pojawiły się spore zmiany. Oczywiście, są to pozytywne przemiany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.