Dziecko
ciąża
Opracował: Jerry Lai
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co robić, kiedy bez skutku usiłujesz zajść w ciążę?

Wiele par starających się o dziecko nie odnosi sukcesów mimo wszelkich starań. Niektórzy na potomka czekają nawet parę lat i zaczynają rozważać adopcję. Co zrobić, jeżeli bezskutecznie usiłujesz zajść w ciążę?
kapcie
Opracował: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie buty kupować dla dzieci? Na co zwracać uwagę? W jakim wieku rozwój stopy jest naprawdę istotny?

Jak przekonują znawcy tematu ponad 90% dzieci przychodzi na świat ze zdrowymi stopami, zaś prawie osiemdziesiąt procent cierpi na dolegliwości stóp. Dlaczego takie dziwne rezultaty? Najbardziej znana przyczyna to kupowanie złego obuwia w okresie dziecięcym. Tak więc, aby to tego nie dopuścić korzystnie zwracać szczególną uwagę na wybór obuwia. I to już od najbardziej młodych lat.
sala zabaw
Opracował: Uri Tours
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Miejsce zabaw dla naszych pociech

Kiedy wybieramy się z naszą pociechą do wielkiego domu handlowego zastanawiamy się, po jakim czasie nasze dziecko zacznie marudzić. Cóż dzieci nie mają ochoty robić z nami przydługich zakupów. Wiemy, że początkowo maluch jest zaciekawiony tym co wokół, ale po paru naszych uwagach w stylu: nie biegaj, nie dotykaj, nie wolno, przestaje mu się widzieć ta sytuacja. Między innymi z tego powodu pomyślano o salach zabaw dla wszystkich pociech.
pieluszki dla dzieci
Opracował: Liz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie pieluszki obecnie kupić: tetrowe czy jednorazowe?

Jak w każdej branży, również w tej włada duża konkurencja. Producenci wytworów dla niemowlaków prześcigają się w dostarczaniu na rynek coraz to lepszych wyrobów. Rodzice mają coraz cięższy wybór, bo mogą kupić podobnie jak pieluszki jednorazowe, jak i pieluszki tetrowe. Również jedne jak i drugie mają swoje wady i zalety. Jedne są prezentowane jako pieluchy, które potrafią oszczędzić czas. Drugie natomiast są prezentowane jako pieluchy ekologiczne. Które z nich lepiej opłaca się nabyć?
integracja sensoryczna przy użyciu balonów
Podpatrzone na: sxc.hu

Co de facto mieści termin integracja zmysłowa?

Integracja sensoryczna to pojęcie, które definiuje słuszną organizację bodźców, to znaczy wrażeń sensorycznych, które nadchodzą przez receptory. Znaczy to więc, że nasz mózg dobrze odbiera każde bodźce, jakie nadciągają do niego poprzez nasze zmysły, innymi słowy wzrok, słuch, dotyk, równowagę bądź też kinestezję.
dwójka niemowlaków
Opracował: Bill & Vicki T
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szykowanie wyprawki dla niemowlęcia w oparciu o najnowsze produkty na rynku

Partnerzy spodziewający się dziecka świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż im bardziej zbliża się termin porodu to tym mocniej powinni się przyłożyć do skompletowania wyprawki. W chwili gdy dziecko przyjdzie na świat to wszystko powinno być w końcu gotowe. W związku z tym optymalnie jest zrobić użytek z przygotowanych przykładów odnoszących się do tego, co należałoby kupić. Tym bardziej, iż są one ogólnie udostępnione czy to w sieci, czy w pismach specjalistycznych.
odzież militarna
Opracował: Kinderplaneta
Podpatrzone na: Kinderplaneta

By każdy mógł poczuć się jak na służbie

Da się obserwować ogromną popularność, jaką od szeregu lat cieszą się akcesoria związane z militariami. Na pewno wielka w tym zasługa tego, że w wielu krajach żołnierz w każdej sytuacji traktowany jest jak bohater, wzór do naśladowania.


By każdy mógł poczuć się jak na służbie

Praktycznie każdy mężczyzna jako dziecko pragnął zostać strażakiem lub żołnierzem.
tabletki
Opracował: epSos .de
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który wybrać śpiwór dla niemowlaka? O czym należy pamiętać ? Co będzie w tej kwestii najważniejsze?

Śpiworek do spania dla niemowlaka to coś niezbędnego dla każdego malutkiego człowieczka, jaki niedawno pojawił się na świecie. Niby łatwo taki właśnie śpiworek kupić, ale czy aby jest tak na pewno? Jak dziecko ma skłonność do rozkopywania się w nocy, ponadto płacze z właśnie takiego powodu, to wtedy warto przemyśleć z uwagą taki zakup.
Dziecko w samochodziku
Opracował: Raíssa Viza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

8 koncepcji na zorganizowanie ciekawej zabawy dla maluchów

Jeżeli nie pragniemy by nasze dzieci się nudziły i zamiast bawić się na dworze siedziały w domu, to bez wątpienia musimy zatroszczyć się o to, by posiadały jak najszerszy wybór zabawek. A jeśli jeszcze posiadamy ogród, na którym mają możliwość się pobawić i na który mają szanse wynieść te zabawki, to z pewnością bez większego kłopotu wyszukamy dla nich coś właściwego, co będzie bezpieczne, ciekawe oraz jednocześnie spowoduje, że dzieci razem z kolegami będą miały szanse rozwijać swoje kreatywne myślenie.
Opracował: timsamoff

Jak możemy zadbać o własne pociechy?

Aktualnie często to po prostu jest tak, że rodzice praktycznie wariują na punkcie swojego dziecka. To znaczy aż za bardzo o nie chcą dbać. To co prawda nic złego, ale musimy wiedzieć, że nasza pociecha będzie przez relatywnie niedużą część swojego życia pod 100% naszą opieką. A więc trzeba jakoś przygotować je do normalnego życia. Często rodzice niejako zapominają o tym. To sprawia, że mamy bardzo wielu ludzi, którzy choć tak naprawdę powinni mieć już swoją rodzinę, to w dalszym ciągu mieszkają z rodzicami. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, iż wcześniejsze pokolenie nie zostawiły dla młodych za bardzo poukładanego świata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.