Dziecko
ciąża
Opracował: Jerry Lai
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co robić, kiedy bez skutku usiłujesz zajść w ciążę?

Wiele par starających się o dziecko nie odnosi sukcesów mimo wszelkich starań. Niektórzy na potomka czekają nawet parę lat i zaczynają rozważać adopcję. Co zrobić, jeżeli bezskutecznie usiłujesz zajść w ciążę?
kapcie
Opracował: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie buty kupować dla dzieci? Na co zwracać uwagę? W jakim wieku rozwój stopy jest naprawdę istotny?

Jak przekonują znawcy tematu ponad 90% dzieci przychodzi na świat ze zdrowymi stopami, zaś prawie osiemdziesiąt procent cierpi na dolegliwości stóp. Dlaczego takie dziwne rezultaty? Najbardziej znana przyczyna to kupowanie złego obuwia w okresie dziecięcym. Tak więc, aby to tego nie dopuścić korzystnie zwracać szczególną uwagę na wybór obuwia. I to już od najbardziej młodych lat.
sala zabaw
Opracował: Uri Tours
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Miejsce zabaw dla naszych pociech

Kiedy wybieramy się z naszą pociechą do wielkiego domu handlowego zastanawiamy się, po jakim czasie nasze dziecko zacznie marudzić. Cóż dzieci nie mają ochoty robić z nami przydługich zakupów. Wiemy, że początkowo maluch jest zaciekawiony tym co wokół, ale po paru naszych uwagach w stylu: nie biegaj, nie dotykaj, nie wolno, przestaje mu się widzieć ta sytuacja. Między innymi z tego powodu pomyślano o salach zabaw dla wszystkich pociech.
pieluszki dla dzieci
Opracował: Liz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie pieluszki obecnie kupić: tetrowe czy jednorazowe?

Jak w każdej branży, zarówno w tej przeważa gigantyczna konkurencja. Wytwórcy produktów dla niemowlaków prześcigają się w dostarczaniu na rynek coraz to lepszych wytworów. Rodzice mają coraz trudniejszy wybór, gdyż mogą zakupić podobnie jak pieluchy jednorazowe, jak i pieluszki tetrowe. Również jedne jak i drugie posiadają swoje plusy i minusy. Pierwsze są ukazywane jako pieluchy, które pozwalają zaoszczędzić czas. Drugie jednakowoż są przedstawiane jako pieluchy ekologiczne. Które z nich korzystniej opłaca się nabyć?
integracja sensoryczna przy użyciu balonów
Podpatrzone na: sxc.hu

Co de facto mieści termin integracja zmysłowa?

Integracja sensoryczna to pojęcie, które charakteryzuje należytą organizację bodźców, czyli wrażeń sensorycznych, które nadciągają przez receptory. Oznacza to więc, iż nasz mózg poprawnie odbiera wszelkie bodźce, które nadchodzą do niego przez nasze zmysły, czyli wzrok, słuch, dotyk, równowagę lub również kinestezję.
dwójka niemowlaków
Opracował: Bill & Vicki T
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szykowanie wyprawki dla niemowlęcia w oparciu o najnowsze produkty na rynku

Partnerzy spodziewający się dziecka świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż im bardziej zbliża się termin porodu to tym mocniej powinni się przyłożyć do skompletowania wyprawki. W chwili gdy dziecko przyjdzie na świat to wszystko powinno być w końcu gotowe. W związku z tym optymalnie jest zrobić użytek z przygotowanych przykładów odnoszących się do tego, co należałoby kupić. Tym bardziej, iż są one ogólnie udostępnione czy to w sieci, czy w pismach specjalistycznych.
odzież militarna
Opracował: Kinderplaneta
Podpatrzone na: Kinderplaneta

By każdy mógł poczuć się jak na służbie

Można obserwować wielką popularność, którą od szeregu lat cieszą się gadżety wiążące się z wojskowością. Z pewnością ogromna w tym zasługa tego, iż w wielu krajach żołnierz w każdej sytuacji traktowany jest jak bohater, wzór do naśladowania.


By każdy mógł poczuć się jak na służbie

Niemalże każdy mężczyzna jako dziecko chciał zostać policjantem albo żołnierzem.
tabletki
Opracował: epSos .de
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który wybrać śpiwór dla niemowlaka? O czym należy pamiętać ? Co będzie w tej kwestii najważniejsze?

Śpiwór do spania dla niemowlaka jest to coś niezbędnego dla każdego niewielkiego człowieka, który dopiero co pojawił się tym świecie. W zasadzie nietrudno jest taki właśnie śpiworek kupić, ale czy na pewno? Jak nasze dziecko ma skłonność do rozkopywania się w nocy, a do tego płacze z właśnie tego powodu, to wtedy należy rozważyć z uwagą ten zakup.
Dziecko w samochodziku
Opracował: Raíssa Viza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

8 koncepcji na zorganizowanie ciekawej zabawy dla maluchów

Jeżeli nie pragniemy by nasze dzieci się nudziły i zamiast bawić się na dworze siedziały w domu, to bez wątpienia musimy zatroszczyć się o to, by posiadały jak najszerszy wybór zabawek. A jeśli jeszcze posiadamy ogród, na którym mają możliwość się pobawić i na który mają szanse wynieść te zabawki, to z pewnością bez większego kłopotu wyszukamy dla nich coś właściwego, co będzie bezpieczne, ciekawe oraz jednocześnie spowoduje, że dzieci razem z kolegami będą miały szanse rozwijać swoje kreatywne myślenie.
Opracował: timsamoff

Jak możemy zadbać o własne pociechy?

Dzisiaj niebywale często to po prostu jest tak, że rodzice niemal wariują na punkcie swojego dziecka. Tzn. aż za bardzo o nie chcą dbać. To co prawda nic złego, ale musimy mieć na uwadze, że nasze dziecko będzie przez relatywnie niedużą część swojego życia pod 100% naszą opieką. A więc należy w jakiś sposób przygotować je do typowego życia. Często rodzice tak naprawdę zapominają o tym. To powoduje, że mamy wielu ludzi, którzy choć powinni mieć już własną rodzinę, to ciągle mieszkają z rodzicami. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, iż wcześniejsze pokolenie nie zostawiły dla młodych za bardzo poukładanego świata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.