Czemu trzeba się szkolić

W dewizy wszystkie gatunki przywództwa ustalają, że niejakim spośród fundamentalnych metod wpływu lidera na agregat istnieje jego osobisty przykład.

To w jaki modus istnieje postrzegany a mierzony przy użyciu swoich podwładnych namawia na postawy pracownicze, ślubowanie, wierność – czyli te czynniki, jakie rozróżniają rutynowe zarządzanie od leadershipu.

Fundamentem planowanego szkolenia jest myśl Okien Johari. W ciągu szkolenia członkowie rozstawią własny konterfekt korzystając z koncepcji Johari, na skroś odpowiednie szkolenie np szkolenia (gry symulacyjne).

zestawią swoją informację na nasz materie spośród faktyczności (z obrębu ślepego aż do dostępnego).Nauczą się także świadomie zarządzać portretem spośród rozmiaru chętnego aż do ukrytego albo na opak.

Uprzytomnienie sobie własnego wizerunku w osobnych obszarach jest pierwszym ciągiem procesu. Jeszcze ważniejszy jest etap odmiany.

Autor szkolenia (http://trenerzy.pl/)

Trener podczas szkolenia (szkolenia dla menedżerów) będzie udzielał danych zwrotnych, oferował sprzęt, techniki, podarował aluzji – wszystko po owo, ażeby każdy uczestnik szkolenia z członków wiedział ewoluować osobisty wizerunek zręcznie uwzględniając obok tym finisz któremu ma dogadzać autoprezentacja.

Bazą do tego etapu będzie dotychczasowymoduł, w którym członkowie odpowiedzą sobie na pytanie jaki przewodzący powinien egzystować natomiast w związku z tym który konterfekt powinno się kształtować.