Aranżacja pokoju dla dziecka – zobacz co jest dziś na topie

(Urodziny niemowlęcia to najczęściej ważny moment w życiu ojca. Poza szczęściem z narodzin nowej istotki, musimy przygotować dla dziecka kącik. Najlepszym konceptem jest osobne miejsce w której zrobimy pokój niemowlęcy.Nie musi być to duży pokój.

Pokój dziecięcy

Autor: Angie Stalker

Zadbajmy jednak, żeby było przytulne. Ściany ozdóbmy w delikatne, pastelowe kolory, okno przysłońmy kolorową półprzeźroczystą firanką. Najczęściej w marketach z ozdobami na firanami kupimy naklejki z postaciami z bajek, albo firanki z bajkowymi motywami. Będą dobrym pomysłem! Najważniejsze, jeśli już posiadamy wyremontowany pokój jest wybranie odpowiednich mebli – poduszki do karmienia.

Obowiązkowym meblem jest łóżeczko dla dziecka, z regulowaną wysokością. Tym samym, wraz z rośnięciem maleństwa, krok po kroku będziemy zniżać wysokość materaca. Kolejnym potrzebnym sprzętem jest szafa na ciuszki maluszka, ręczniczki i inne przyrządy używane tylko przez kruszynkę. Nie zapomnijmy o zakupie miękkiego kocyka dla dziecka. Następne, mniej podstawowe, ale potrzebne gadżety to przewijak stojący, albo do zamocowania na łóżku oraz stojąca lampka nocna z rozproszonym, delikatnym światłem.
Dobrze jest, gdy w pokoju nocnym odnajdziesz także miejsce na niewielkie łóżko, na którym na początku będzie spała mama niemowlęcia. Oprócz tego idealnie będzie gdy w pokoju wygospodarujemy przestrzeń na wózek, wanienkę i małą półeczkę z kosmetykami do dbania o skórę dziecka, o pampersach nie wspominając- najnowszy artykuł.

Jeśli szukamy meble do pokoju dziecinnego, wybierzmy elementy z wielomodułowych kolekcji.

Jeśli interesuje Cię niniejszy tekst, to bez wahania kliknij tu oraz przeczytaj ponadto inny równie pasjonujący news półkotapczan pionowy.

W ten sposób wraz z dorastaniem dziecka będziemy mogli kupić następne elementy – kolejne szafki, biurko, półki na zabawki.

Jeśli prezentowana w tym artykule kwestia jest według Ciebie interesująca, to ponadto sprawdź także podobne warte zerknięcia (www.copyline.pl/kategoria-produktu/oprogramowanie/) teksty!

Tym samym nie poczujemy jednorazowo dużego wydatku, a stopniowo wypełnimy braki w pokoiku