Krótka charakterystyka kilku bardziej popularnych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci nie lubi spokojnych, ale tak naprawdę nijakich postaci bajkowych, a dużo bardziej odpowiadać im będą najróżniejsze stwory, które lubią nieco narozrabiać.

Okulary, sport

Autor: JZO Sp. z o.o.
Źródło: JZO Sp. z o.o.
I właśnie dla takich dzieci powstały lalki Monster High, zainspirowane przede wszystkim postaciami z filmów grozy oraz horrorów. Miłośnicy tego typu klimatów od razu doskonale się zorientują, skąd były czerpane inspiracje, bowiem nie powinno być trudności z rozpoznaniem wilkołaków, zombie, duchów czy na przykład Draculi.

W tym miejscu odnajdziesz mnóstwo interesujących danych na przedstawiany wątek – wystarczy wejść na nasz odnośnik, a na pewno dane tam zawarte będą cenne.

Ale oprócz fizycznego podobieństwa do danej postaci monster high posiadają własną osobowość, dzięki czemu każda lalka jest zupełnie inna – modne się zrobiło monste high
. Przykładowo monster high ghoulia jest uznawana za najmądrzejszą z uczennic w szkole, ale równocześnie jest nieśmiała i zestresowana. Bardzo lubi naukę, a swoją nieprzeciętną inteligencją znacząco przerasta innych uczniów.

pościel

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
sprzedaż

Autor: Marina del Castell
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełną odmiennością jest monster high clawdeen. Rozpiera ją niesamowita energia i żywotność, a równocześnie jest naprawdę dobrą znawczynią mody. W przyszłości ma sama plany zostać znaną projektantką, a jak na razie robi naprawdę sporo, żeby się wyróżniać z tłumu. Z pewnością znacznie jej w tym pomaga wysportowana sylwetka z burzą brązowych włosów, które niejednokrotnie są poddawane różnego rodzaju eksperymentom.

Jak myślisz? Czy znajdziesz dane na opisywany temat? Zapewne tak – przejdź po tym linku i odszukaj informacje tutaj.

Co ciekawe, w ustach ma dwa niezwykle ostre kły, natomiast dłonie są zakończone tak samo ostrymi pazurami (ghoulia z monster high to fajna lalka).

Ponieważ monster high clawdeen wolf to wilkołak, to ma rzecz jasna wszystkie cechy tej postaci, to znaczy świetny węch, wilcze zachowanie a także podatność na wpływ księżyca.