Plac zabaw dla najmłodszych na twoim osiedlu

Kiedy posiadamy niewielkie dzieci pragniemy, żeby posiadały miejsce do zabawy. Gdy żyjemy we własnym, wolno stojącym domu, wygospodarowanie odpowiedniej strefy nie jest zbyt trudne.

Pokój dla dziewczynki, Pinio Barcelona

Autor: Pinio
Źródło: Pinio
Co jednak zrobić wówczas, gdy mieszkamy w centrum miasta, na dużym osiedlu, gdzie niełatwo o zwykły skwer a co dopiero o wydzielony teren dla najmłodszych?
Nowo wybudowane osiedla już we własnych planach posiadają place zabaw. Jeżeli jednak jesteśmy mieszkańcami starej kamienicy, chyba nie zaznamy tam takiego przybytku. W takiej sytuacji warto zgłosić się do wspólnoty mieszkaniowej z prośbą o realizację tego typu projektu. Jeśli dobrze się zmobilizujemy z innymi rodzicami z okolicy, będziemy mogli wysłać swoje pociechy na place zabaw już w przyszłe wakacje. Bowiem tego rodzaju projekty finansowane będą ze środków remontowych, uiszczanych każdego miesiąca przez mieszkańców.

Napisaliśmy dla Ciebie niezwykle fascynujący artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas (https://jadenapodlasie.pl/oferty/kuchnia/zajazdy-i-karczmy), a zapewne odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Zatem nie będziemy potrzebowali opłacać inwestycji ze swojej kieszeni – kliknij aby zobaczyć źródło.

płótno - ubrania

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Warto już gotowy projekt złożyć do zarządu, wtedy będziemy posiadali większą szansę na triumf. Musimy zawrzeć tam kosztorys, przedstawić firmę, która zajmie się wykonaniem, spisać wszystkie materiały, np. siatka na plac zabaw do jego odgrodzenia, huśtawki, ślizgawki i inne urządzenia ku uciesze najmłodszych. Można także pomyśleć o urządzeniach treningowych dla dorosłych, jest to teraz bardzo popularny fenomen w tego typu miejscach. Do realizacji tego projektu, siatka na plac zabaw jest niezbędna. Będziemy wówczas mogli odgrodzić obszar i zamknąć go wieczorem, aby zapobiec zniszczeniu ze strony wandali – .

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko posiadało miejsce do zabawy blisko domu.

Jeżeli w twej okolicy nie ma placu zabaw, weź problem w swoje ręce i zgłoś się do zarządu wspólnoty z gotowym projektem.

Zamieszczony się w analogicznym portalu artykuł bez dwóch zdań również Cię zainteresuje – to wciągający wpis (https://zabawekczas.pl/produkty/kolejki-i-tory,2,1649) traktujący o omawianej sprawie.

Wówczas szansa na sukces będzie większa. Na pewno wesprą cię rodzice pozostałych dzieci zamieszkujących sąsiedztwo.