Ubierz swoją pociechę na jesień

Pierwsze jesienne dni za nami, przyszła więc pora wymienić garderobę na cieplejszą, zaś zwiewne sukieneczki i krótkie spodenki odłożyć na przyszły rok. Jak wiemy, szczególnie wyczuleni na zmianę aury są nasze dzieci, w związku z tym powinniśmy przyjrzeć się obowiązującym trendom na sezon jesień- zima 2014 w modzie dziecięcej.

Autor: WTL photos
Podstawowa zasada – ma być ciepło i praktycznie. Kolorem dominującym w tym sezonie jest klasyczny granat, czerwień oraz zawsze modne pastele. Na półkach nie może zabraknąć również praktycznego jeansu i zimowej bieli – ozdoby na zachwycą wszechobecne wzory (kwiaty, cętki, szkockie kraty). Bez obaw zakładać możemy barwne sukienki, legginsy czy spodnie. O tej porze roku, powinniśmy zwrócić uwagę na to jaki skład posiadają ubrania dla naszych pociech, szczególnie tych najmłodszych. W sieci, bez problemu znajdziemy sklep z ubrankami dla dzieci, w którym zaopatrzymy dzieci w „oddychające” i miłe w dotyku bawełniane ubranka.

Oryginalne i przede wszystkim praktyczne muszą być dodatki: nakrycia głowy (czapki, kominy) oraz szaliki, które dodatkowo chronią przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Ubranka dla małych chłopców nawiązują w swej stylistyce do trendów popularnych wśród nastolatków oraz młodzieży – świat zdominowały spodnie z wąskimi nogawkami – tzw slim, bluzy z zabawnym nadrukiem, T-shirty, oraz koszule w kratę. Przewodni kolor to szary, bordo W szafie młodego mężczyzny ma być szykownie i w dobrym guście. Miłośnicy stylu sportowego też znajdą coś dla siebie. Mieszamy style i kolory. Spodnie dresowe do koszuli w kratę? Jak najbardziej – porównaj informacje!

W modzie dziecięcej stawiamy na praktyczność. Dziecku przede wszystkim musi być wygodnie, ubranie bluzy lonsdale męskie nie powinno ograniczać ruchów. Istotne jest także bezpieczeństwo, z tego względu zrezygnujmy z ćwieków czy innych ostrych wykończeń. I rada na koniec: ubierajmy dzieci, nie przebierajmy.