Lalaloopsy oraz Baby Annabell – czyli, jakie zabaweczki wybrać dla dziewczynki

Poszukujesz doskonałej laleczki dla swojej maluszka? Pomyśl o marce lalaloopsy oraz o niepowtarzalnej laleczce Baby Annabell marki Baby Born!
Lalaloopsy to na obecną chwilkę niewiarygodnie modne spośród dziewczynek zabaweczki dla kolekcjonerów.

dom piętrowy

Autor: IN-VI
Źródło: Ghelamco Residential

maskotka

Źródło: pixabay.com
Istnieje ich niewiarygodnie dużo rodzai (zarówno wielkich lalek, jak również zestawów tak zwanych „mini” laleczek). Każda zabawki z obecnej linii wyszczególnia się czymś innym, posiada również w większej ilości własne zwierzę, które mu towarzyszy. Lalki te wyszczególniają się „słodziutkim” wykonaniem oraz indywidualną „osobowością” do niej przypisaną. Istnieją w tej kolekcji zarówno dziewuszki, jak również chłopacy. Istnieje również bajka wewnątrz telewizji o ich opowieściach.
Pokój  dla dziewczynki

Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Co zaś tyczy się marki Baby Born, skoncentrujemy się na jednym modelu, a dokładnie lalce Baby Annabell. Lalka Baby Annabell bywa leciutka i ma w posiadaniu śliczne niebieskie oczka, w których zabujają się ich przyszłe „mamusie” od pierwszego spojrzenia. Są w posiadaniu szeregi dodatków i nie mało potrafią, w szczególności: sypiać, wypić z butelki, albo, tak jak w wersji tegorocznej (dwa tysiące szesnaście) robićzrobić siusiu do pieluszki, które to także jest możliwość zakupić w opcji gadżetu. Poza nią jednakże powstała calutka gama gadżetów wwewnątrz które skład wchodzą: kołyski, nocniczki, ubrania, buciki, całe komplety w torbie dla dzieciątka, krzesełka do karmienia i tak dalej.

Zwerbowany? To świetnie! Zakup własnej malutkiej dziewczynce odpowiednią lalkę, a na pewno się ucieszy! Nie czekaj i rozpocznij zbierać dla niej całą zestawienie – bo zostańmy szczerzy, czym będzie lalka bez towarzysza albo dodatkowych akcesoriów!

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>