Edukacyjne zabawki wzbogacające wyobraźnię naszego malucha- zobacz naszych faworytów

Zapewne nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i wymyślone tak, aby wspierały i pobudzały rozwój dziecka, doskonaliły jego zdolności manualne i aby bezpośrednio przynosiły mu mnóstwo frajdy.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price przychodzą z pomocą naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i pomysłowości – polecamy zakupy online). Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który potrafi zaabsorbować zabawą malucha na wiele błogich chwil. Gdyż to właśnie poprzez zabawę szkrab opanuje naukę liczb a także rozpoznawania kształtów i kolorów.

Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę raduje się, informuje jakie kształty posiadają i jakie są się na nich cyfry. Wygrywa wesołe utwory melodyczne komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki Fisher Price (to nie tylko i wyłącznie zabawki. To także akcesoria dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło (www.varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/) a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Podarujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy obserwujemy, jak swoimi niedużymi dłońmi próbuje dopasować kwadrat do okrągłego otworu, nie ingerujmy, aby wskazać odpowiedni sposób (zobacz polecane gry). Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i zdobywa umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest najistotniejszym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także możemy wyszukać interesujące modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader (zobacz przykład). To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek ma wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy się nie znudzi, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Posiadają śliczne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu.

Spodobał Ci się zaprezentowany tekst? Jeśli tak, poczytaj wartościowe zagadnienia, jakie z pasją opisaliśmy w najnowszym artykule (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-towarzyskiego/).

Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.