Najpiękniejszy wystrój pokoju dla niemowlęcia – sprawdź!

Urodziny bobaska to zawsze długo i niecierpliwie oczekiwanym momentem. Wystrój pokoju dla niemowląt musimy być dostosowany do wymagań malucha jak i jego rodziców.

Łóżeczko dla dzieci

Autor: Pinio
Źródło: Pinio
Początek życia dziecka łączą je nierozerwalnie z rodzicielką, od której noworodek jest całkowicie zależna. Nie raz z tego powodu poza dziecięcym łóżeczkiem, w pomieszczeniu znajduje się również łóżko rodziców. Zadbać należy, by oba były niedaleko siebie – w ten sposób będzie nam łatwiej opiekować się dzieckiem.

Kiedy już przeczytasz ten tekst, to zerknij również na podobne wątki (https://boskabijoux.pl/bizuteria-na-prezent-na-narodziny-dziecka/), które posiadają równie wciągające dane – one niesamowicie Cię wciągną.

Pomocna będzie także elektroniczna niania- czytaj tu. Oprócz tego pomyślmy o miejscu do zmiany pieluszek – doskonały będzie tu niewielki, wysoki stolik, albo profesjonalny przewijak, który położymy na dziecięcym łóżeczku. Oprócz tego przyda się zaraz przy nim niewielka lampka z rozproszonym światłem – doskonała do przewijania dziecka w nocy.

bobas, niemowle

Autor: Quinn Dombrowski
Ważnym zakupem powinna być szafka na ciuszki malucha. Powinna posiadać dużo półeczek o regulowanej wysokości, a oprócz tego potrzeba się jeszcze kilka szuflad na kosmetyki do pielęgnacji malucha i pampersy. Uprości nam to bardzo zadanie i pracę w razie zmiany pieluchy. Trzeba zadbać, by górne oświetlenie miała domknięty klosz, najlepiej w jakimś delikatnym, pastelowym kolorze. Będzie to chronić dziecko od patrzenia bezpośrednio w żarówkę. Najlepiej będzie, jeżeli do tego dołożymy także trochę dziecinnych maskotek, albo zabawek, które powiesimy na sznurku- idź na mój blog.

Sama polecam urządzić tą przestrzeń w ciepłych barwach – różach, błękitach, pomarańczach. W sieci odnalazłam aranżację pomieszczenia dla dziecka w barwach szarości i beży. Co ciekawe, prezentuje się bardzo przytulnie! Sprawdźcie sami: .