W dzisiejszych czasach rodzicielstwo jest coraz częściej świadome – pragniemy tego, co najlepsze dla naszych dzieci, dlatego chcemy uchronić je przed chemią

Niestety czasy w jakich przyszło nam żyć zaliczają się do jednych z najbardziej skażonych w dziejach człowieka. We wszystkim mamy chemię – w warzywach i owocach, kosmetykach, ciuchach, a nawet zabawkach.

zabawki drewniane

Autor: MaxiScharfenberg
Źródło: http://www.flickr.com

Nierzadko autka sprowadzane z Azji nie zaliczają się do bezpiecznych, chociaż są bardzo tanie. Po jakimś czasie i skruPULatnych badaniach dowiadujemy się, że tanie tworzywo używane do stworzenia zabawek jest przykładowo rakogenne (zabawki drewniane). Musimy być uświadomionymi rodzicami, którzy chronią swoje dziecko przed takimi przedmiotami.
klocki drewniane

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Z tej przyczyny coraz chętniej polskie matki decydują się na rodzimych producentów zabawek, którzy mają wszelkie atesty i spełniają unijne normy. Ich zabawki nie są tak tanie, jak te azjatyckie, ale gdy chodzi o zdrowie i życie swojej latorośli, to nie należy oszczędzać.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie interesujące? Sprawdź też podobne źródła na ten przedstawiany wątek, które z pewnością są tak samo wciągające.

W ostatnich czasach ogromnym powodzeniem cieszą się zabawki drewniane, ponieważ są one wykonane z tworzywa naturalnego. Takie zabawki rozwijają pomysłowość i zdolności manualne oraz nie stanowią zagrożenia dla zdrowia malucha. Malec może je brać do buzi i nie da to żadnych niepożądanych skutków. Zabawki drewniane są produkowane dla chłopców i dla dziewczynek. Możemy kupić drewniane chatki, ciuchcie albo klocki drewniane klocek drewniany. Zabawki zawsze są malowane atestowanymi lakierami bez metali ciężkich.

Trzeba troszczyć się o prawidłowy rozwój swojego dziecka.

Czy znalazłeś konieczne informacje na opisywany temat? Jeżeli tak, to świetnie, ale nie mniej ciekawe będą dane na niniejszym serwisie. Wtedy przejdź tam (http://www.jadenapodlasie.pl/oferty/kuchnia-podlasia).

Dlatego należy ubierać je w organiczne ciuch, karmić zdrowymi produktami i dawać mu ekologiczne zabawki drewniane.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>