Nasze maluchy przez długi okres chodzą do szkoły – powinny mieć odpowiedni plecak

Zadbajmy o zdrowy kręgosłup swoich dzieci już od najmłodszych lat — zawsze kupujmy porządny plecak.
Wiedząc o tym, że nasze pociechy siedzą w murach szkoły wiele godzin każdego dnia przez minimum dwanaście lat, i to, że są zobligowane zawsze przynosić do szkoły kolekcję nielekkich podręczników, musimy kupić im porządny tornister.

karmienie

Autor: AdminOfPlaygroup
Źródło: http://www.flickr.com
Chodzi przecież o ich zdrowie. Zdrowy kręgosłup to podstawa.

Jeżeli jesteś zdania, że rozpatrywana tutaj problematyka jest ciekawa, zobacz oprócz tego więcej szczegółów w serwisie (https://habapolska.pl/zlobek-klub-malucha/wyposazenie-sal-meble-zlobkowe/regaly-szafy/biblioteczki/7359/regal-na-ksiazki-drzewo), który też zamieszcza podobne publikacje.

Statystyki w obecnych czasach są przerażające, ponieważ wynika z nich, że coraz młodsze dzieci mają ogromne problemy z kręgosłupem i odczuwają duże bóle pleców. Może to wywołać poważne następstwa i skończyć się nawracającymi dolegliwościami w dorosłym życiu. Przez określenie dobry tornister, najczęściej mamy na myśli taki, który jest dostosowany do pleców szkraba. Zatem plecak nie może być zbyt duży i powinien mieć regulowane szelki. Powinien mieć również pasek piersiowy, by szelki ciągle się nie ześlizgiwały z ramion — szczególnie u szczupłych maluchów czy zimą ze śliskiej kurtki. Najlepiej byłoby, gdyby plecak posiadał wyprofilowane plecy. To podstawa.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tu (https://prozoo.pl/sklep/psy/) podobne materiały – one także są godne uwagi.

Tornister musi być wygodny nie tylko od strony zdrowotnej, ale także od logistycznej. Powinien posiadać kilka przegród — na książki, na jedzenie oraz na ciuchy i tenisówki na W-F. Poza tym, musi mieć także kieszeń na butelkę.

Istotnym elementem będzie też uchwyt, aby plecak dało się powiesić na haczyku przy ławce lub w szatni i odblaski, które muszą być wkomponowane w wygląd plecaka tak, by nasz maluch był doskonale widoczny na drodze po zapadnięciu zmroku.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>