Wielu z nas bardzo ceni sobie pamiątki z lub prezenty od rodziny, które zostały zrobione własnoręcznie

W wielu przypadkach do podarunków, które były przez kogoś zrobione samodzielnie, mamy ogromny sentyment. Nawet jeśli wykonało to dziecko i prezent nie jest idealny, zachwyca nas poświęcenie naszej pociechy oraz trud jaki włożyło w przygotowanie niespodzianki.

ozdoby choinkowe

Autor: makelessnoise
Źródło: http://www.flickr.com
Często w ten sposób jesteśmy właścicielami kartek okolicznościowych, ale także pięknie pomalowanych pudełek oraz szkatułek.
Własnoręcznie zrobione szkatułki drewniane nie muszą być obowiązkowo prezentem.

Zaabsorbowała Cię prezentowana tematyka? Kliknij więc ten link oraz przeczytaj więcej na stronie. Tamte materiały również Cię żywo zaciekawi.

Mamy możliwość zrobić je sami w domu. Cudownie i wyjątkowo będzie wyglądać pudełko decoupage pudełka wykonane z drewna, ponieważ następnego takiego nie znajdziemy w żadnym miejscu na naszej planecie. Z tego powodu metoda zdobienia pudełek, krzeseł lub nawet talerzy w stylu decoupage jest tak lubiana. Zostajemy wówczas właścicielami unikatu, a dodatkowo możemy przedmiot pomalować akurat tak, jak widzimy to w wyobraźni. Decoupage jest metodą, która polega na naklejaniu wzoru wyciętego z tektury na konkretną rzecz (drewno, szkło, metal) i pomalowaniu jej w ulubionych kolorach. Jeśli ciekawi nas technika decoupage sklep, który sprzeda nam wszystkie potrzebne instrumenty bez problemu znajdziemy w swoim mieście albo internecie – sklep z akcesoriami do decoupage.

Możemy w nim kupić surowe bazy pod decoupage i wtedy będzie prościej rozpocząć nam przygodę z własnoręcznym zdobnictwem.
Decoupage może być świetną zabawą dla całej rodziny na długie jesienne wieczory.

Czyżbyś miał ochotę na więcej wpisów na powyższy temat? Zachęcamy w takim razie do kolejnej witryny – po prostu naciśnij to lampy do przedpokoju nowoczesne i przeloguj się do naszego serwisu.

Zespołowa współpraca będzie wesoła i przyniesie mnóstwo radości.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,