Lego Hobbit – wspaniały zestaw klocków LEGO!

Krasnoludy, czarodzieje, pierścień o wielkiej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak przygody śmiałego Hobbita Bilbo polubiło wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?

Klocki Lego Hobbit

Autor: KlockidlaCiebie
Źródło: http://www.klockidlaciebie.pl
Od pojawienia się pierwszej książki, podobała się nam wielowarstwowość charakterów bohaterów tolkienowskich powieści. Bilbo Baggins jest przecież idealnym tego przykładem. Na pierwszych kartach opowieści jest zadowolonym ze swego życia Hobbitem i…tchórzem. Jego dalsze losy sprawiają, iż w Bilbo zachodzi przemiana, fascynuje nas ta postać! Szczególnie mały Hobbit zafascynował firmę Lego, która pozwoliła nam przenieść się w krainę Śródziemia.

Wielu rodziców skarży się, że dzisiejsza młodzież spędza długie godziny na bezmyślnym marnowaniu czasu przed monitorem. Mimo to należy sobie zdać sprawę z tego, że są też na rynku gry air hockey game które ułatwiają rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności planowania. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa. Jeśli jesteście ciekawi, jak może tego dokonać, jakie postaci staną na jego drodze i jakie przeciwności losu go czekają podczas tej przygody to zapraszamy do gry. Szczególnie, że akcja tak szybko przenosi się z miejsca na miejsce, że częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.

Kiedy więc pogoda nie motywuje nas do spacerów możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit przeniesiemy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów. Klocki tymczasem, ucieszą nieco młodszych miłośników tolkienowskiej sagi. Zabawa nimi rozwija wyobraźnię przestrzenną i zabiera małych podróżników w świat magii i tajemnic. Dobierając zabawki dla swoich dzieci uwzględnijmy, że wbrew pozorom decydujemy o ich umiejętnościach w dalszym życiu. W związku z tym zezwólmy dzieciom na twórczy bałagan w postaci klocków na dywanie.

Klocki mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata: w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Prawdą jest niestety, że zabawki, których jedynym najważniejszym atutem jest to, iż są ładne w nadchodzących dniach znajdą się w kącie.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,