Typy termoforów dla maluszków – idealnego sposobu na bóle brzuszków

Kiedy w naszym domu pojawia się niemowlę, to ogromna radość dla wszystkich członków rodziny. Bez względu na to czy jest to pierwsza, czy następna pociecha, za każdym razem odczuwamy niezwykłe szczęście, że możemy zajmować się taką malutką istotką. Niestety maluchy naprawdę często cierpią na bóle brzuszka. Staramy się nosić niemowlaki, czekając aż im się nie odbije, rozmasowywać im plecki, lecz nie za każdym razem to pomaga. Niekiedy niezbędne są inne sposoby, a jednym z pierwszorzędnych jest termofor. Jakie wyróżnia się typy termoforów, które możemy wykorzystywać, kiedy i nasze dziecko dopadnie ta niedogodność?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka jest termoforem z pestkami, jakie zastępują gorącą wodę – termofor z pestek dla niemowlaka. W przypadku małych dzieci użycie jej byłoby niezwykle niebezpieczne, więc zastosowanie suchych termoforów jest świetnym rozwiązaniem, a co najważniejsze, z powodzeniem mogą z nich korzystać również dorośli. Nim użyjemy termofora, należy wyjąć wkład z pestkami, by podgrzać go czy to w mikrofali, czy w piekarniku bądź nawet na kaloryferze, jeżeli jest właśnie sezon grzewczy. Jeśli zaś włożymy termofor do zamrażarki, fantastycznie nada się na stłuczenia dla starszej pociechy. Drugim rodzajem są termofory z ziarnami owsa czy pszenicy, jakimi posługujemy się w ten sam sposób, jak w wypadku termoforów z pestkami. Jeśli mają także wyjmowane wkłady, pokrowce można bez kłopotu myć. Ostatni typ to termofor z wkładem solnym. Dobrze wybierać różnokolorowe termofory, których maluszek nie będzie wyrzucać z łóżeczka. Sporo takich produktów posiada na przykład wesołe, szeleszczące metki kochane przez pociechy, gdyż mogą je ciągać i bawić się nimi, co zdecydowanie umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst

Zwracajmy uwagę na wskazane rzeczy, gdyż termofor może nieraz towarzyszyć naszemu maluszkowi, z tej przyczyny musi mu się podobać. Ból brzuszka jest dokuczliwy i dla malucha, i dla mamy oraz taty, zatem dobrze wyposażyć się w termofor dla niemowlaka – , jaki skutecznie poradzi sobie z tym problemem. Kup jeden z scharakteryzowanych powyżej rodzajów termoforów, a błyskawicznie przekonasz się o ich skuteczności i twój maluch już nigdy nie będzie cierpieć z racji niniejszych przypadłości.