Ponieważ w dobrych butach zabawa jest lepsza!

Zima ma się już ku końcowi, zatem czas wymienić garderobę na wiosenną, a zimową schować na dno szafy. Jak wiemy, szczególnie wrażliwe na zmianę temperatur są nasze dzieci, z tego powodu dobrze jest przyjrzeć się najnowszym trendom na sezon wiosna-lato 2015 w modzie dziecięcej. Jednak nie będzie to prezentacja najnowszych kurtek, a…butów.

buty dla dzieci

Autor: C x 2
Źródło: http://www.flickr.com
Zasady są takie jak co roku – powinno być kolorowo i komfortowo.

Interesujący tekst? Jeśli tak uważasz, to zobacz też na pokrewne wątki (https://medicart.wroclaw.pl/eeg-wroclaw/) mające podobne tematy – one bez reszty Cię pochłoną.

To prawda, nie jest to łatwa sprawa kupić półbuty, sandały czy trampki dla swojej pociechy, pamiętając jednocześnie o tym, by były wygodne, trwałe i piękne. Toteż eksperci od dziecięcego obuwia, projektanci oraz szewcy, idealnie łączą funkcjonalność i estetykę, właśnie po to, by komfort nie ograniczał stylu.

odnośnik do ciekawej strony

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Modele które powstały specjalnie do uprawiania aktywności fizycznej, także eleganckie, wybierane na bardziej „formalne” uroczystości – tyle modeli obuwia, ile okazji do ich noszenia. Obecnie wybór dziecięcych bucików jest tak duży, iż możemy znaleźć nie tylko dobrej jakości obuwie, ale w dodatku takie, którego model i detale z całą pewnością spodobają się małemu człowiekowi. Wiedzmy, iż w wybranych samodzielnie butach dziecko będzie chodziło bardziej ochoczo niż w tych, o których zakupie sami zdecydujemy. Najlepszym rozwiązaniem jest zaprezentowanie dziecku kilku modeli, aby dokonało odpowiedniego wyboru. Ofertę butów dla dzieci można sprawdzić w tym miejscu – czytaj dalej.

Pamiętajmy, że w modzie dziecięcej liczy się głównie komfort. Dziecku przede wszystkim powinno być wygodnie, buty nie mogą ograniczać ruchów dziecka. Ważne jest także bezpieczeństwo, dlatego zrezygnujmy z ćwieków czy innych ostrych wykończeń.Niektórzy twierdzą, że najważniejsza jest usztywniona kostka. Inni, że łatwo zginająca się podeszwa. Delikatna skóra naturalna to dla wielu rodziców wyznacznik najlepszych butów dla malucha, inni zwracają uwagę na szerokość noska, lub twierdzą, że ,,stopa musi oddychać!’’. I któż ma rację? Bez wątpienia wszyscy, albowiem dobrze dobrane buty to zdrowe stopy malucha!

Aktywne dzieciństwo jest pełne spacerów, skakanek i nauki jazdy na rowerze. W wygodnych butach dumel odkrywczy domek jest jeszcze lepsza!