Pieluszki wielokrotnego użytku jako produkt dla potomka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz więcej znane zarówno w kraju jak i na świecie. Głównie dlatego, że są odpowiednie dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielokrotne są coraz więcej znane zarówno w kraju jak i na świecie. Przeważnie dlatego, że są zdrowe dla noworodka i ekologiczne. Bywają uszyte z tkanin oddychających, czyli nie przegrzewają pupy malucha.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com
A co najważniejsze, są bardzo prościutkie w stosowaniu. Nie trzeba ich ani gotować, ani prasować! Dla maleństwa najlepiej sprawdzają się otulacze uszyte z wodoodpornego surowca PUL oraz tetra. Owo dziecko i tak często się przewija, dlatego to najlepszy i również najtańszy zestaw. Otulacze trzeba zmieniać co 5 przewinięcie. Warto mieć także do niego ze 2-3 pieluchy formowane, które zastosujemy podczas spaceru czy podczas drzemki.

wielorazowe pieluszki z kieszonką

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Pieluchy wielorazowe też na naszym rynku bywają coraz bardziej znane i akceptowane.

Potrzebna jest Ci sprawdzona informacja ze strony (https://szkola-terapeutyczna.pl/zajecia/)? Dobrze się składa, gdyż opracowaliśmy dla Ciebie dawkę nowych postów. Wystarczy wejść w link.

Ale, pielucha z materiału XXI wieku to już nie tylko tetra, ale wyrób wszechstronny, komfortowy i przyjazny również dla dziecka, jak i dla opiekunów.

Ponadto dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką. Są one z dwóch warstw. Ta od strony pupci potomka uszyta jest z mikropolaru, który oddaje wilgoć do wnętrza pieluchy a skóra niemowlaka pozostaje sucha. Warstwa zewnętrzna uszyta jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranie przed zamoczeniem. Obie warstwy tworzą kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonną: z mikrowłókna, bawełny, z bambusa, konopna lub zwykłą pieluszkę z tetry. Przeważnie pieluszka nabywana jest w zestawie z wkładką.

Najpopularniejsze są pieluszki w praktycznej wersji one size, czyli od urodzenia dzieciatka do końca czasu pieluchowania. Zaletą pieluszki z kieszonką jest niezwykle szybki czas schnięcia – osobno wysuszamy pieluszkę i wkładkę, możność zastosowania róznorakich wkładek i regulowania chłonności i łatwość używania. Do niedawna znacznym obwarowaniem dla mnóstwa rodzicieli była cena. Pomimo że w wyliczeniu końcowym na wielorazowe pieluchy wydamy zaledwie połowę kwoty w porównaniu do jednorazówek, to pieniądze musimy wydać w pierwszych miesiącach życia latorośli.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,