Kilka sprawdzonych metod fachowego przedłużania włosów

Włosy nierzadko stają się chude, a dodatkowo nie chcą urosnąć. Chociaż stosujemy przeróżne odżywki, maski czy płukanki, nic nie jest w stanie nam pomóc. Jeżeli jednak bardzo chcemy posiadać długie i gęste włosy, warto zastanowić się nad ich wydłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com

Co będzie naszym ratunkiem? Oto skuteczne sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od zapoznania się z najprostszymi sposobami, które można wykonać we własnym zakresie. Jeżeli mamy ochotę na diametralną metamorfozę, ale tylko na krótki czas, należy zainwestować w perukę! Choć można mieć wrażenie, że to pospolite, jest to doskonałe rozwiązanie do szybkiej i krótkiej zmiany. Innym sposobem są włosy na tzw. klipsy. Wystarczy oddzielić pasemka i zaczepić je na własnych włosach. Metoda jest bardzo nieinwazyjna, a „doczepki” możemy ściągnąć, kiedy tylko chcemy. Jeśli jednak jesteśmy pewni, że interesuje nas przedłużenie włosów na długi czas, należy wybrać się do zakładu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod wydłużania włosów to metoda keratynowa. Pasemka włosów posiadają łuski na końcówkach, a za ich pomocą i wysokiej temperaturze łączy się sztuczne pasemka z naturalnymi włosami. Choć może się wydawać, że temperatura jest wysoka, należy zauważyć, że prostując lub nakręcając korzystamy z wyższej temperatury. Fryzurę wydłużamy na okres do trzech miesięcy. Kolejna metoda zwana jest japońską. Pasma przyczepiane są przy pomocy warkoczyków na gumeczkach. To kolejna metoda która nie obciąża włosów. Minusem jest fakt, iż włosy trzymają się do ok. 1 miesiąca. Nowym sposobem jest przedłużanie za pomocą lasera. Materiał jest bardzo cienki, dlatego też przyczepione pasma są niemal niewidoczne. Na fryzurę można nakładać farbę, a również prostować czy korzystać z lokówki. Dodatkowo warto dodać, że metoda jest długotrwała, trzyma się nawet to sześciu miesięcy.
Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy można przedłużyć tak samo samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Warto po prostu wybrać perfekcyjny dla nas sposób i cieszyć się z cudownej fryzury. Doczepiane włosy sprawią, że włosy będą gęste i dowolnej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne znajdziemy odpowiednią.