Niższe koszty obiegu faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa specjalistów, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur.

Wpis, który właśnie czytasz jest pełen absorbujących wiadomości, ale jeszcze zweryfikuj informacje (https://bankrumia.pl/oferta/oferta-dla-firm/lokata-kaskada/) opisujące analogiczną tematykę tutaj.

Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum sześćdziesiąt procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są sprowadzane do formatu tabelarycznego i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania skorzystało już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie przejmuje się przychodzącą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Jeśli sądzisz, że prezentowany tu post jest cenny oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten link, a odnajdziesz więcej na tej stronie (http://www.c-l.pl/kategoria-produktu/zelkotytopkoty/transparentnemetaliczne/).

/J]

Źródło: Efematic