Kiedy chcemy ofiarować symboliczny upominek noworodkowi, to kupmy mu kilka ciekawych akcesoriów

Kiedy udajemy się z wizytą do znajomych lub kuzynów, którzy wychowują paromiesięczne niemowlę, to koniecznie musimy zabrać ze sobą jakiś drobny prezent dla maluszka. Zbyt drogi podarek może spowodować, że opiekunowie poczują się trochę skrępowani, więc lepiej skupić swoją uwagę na niewielkich, lecz zarazem interesujących czy użytecznych akcesoriach. Trzeba przyznać, ze producenci są bardzo pomysłowi, więc klienci mają w czym wybierać.

Różnokolorowe zabawki do kąpieli dla dzieci zawsze okazują się trafionym

zabawka rozwijająca dziecko

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

podarunkiem. Więcej: Sklep online Pontipino. Nawet gdy bratanica ma już dwa komplety tych zabawek, to kolejny na pewno się przyda – zresztą każdy rodzic dobrze wie, że gumowe zwierzątka można wziąć ze sobą do aquaparku bądź na miejską plażę. A jeżeli kupujemy takiego typu zabawki, to sprawdźmy, czy mają one odpowiednie atesty oraz czy nie zawierają niebezpiecznych dla malucha substancji, przykładowo ftalanów.Z kolei i te młode, i te doświadczone mamy będą zachwycone tymi praktycznymi akcesoriami. A do nich bez wątpienia należą gryzaki dla niemowląt. Ząbkujący berbeć może być bardzo marudny, a codzienne podawanie środków przeciwbólowych całkowicie mija się z celem. Z tego powodu dwudziestolatki zamawiają nawet po kilka gryzaków – kiedy któryś z nich zostanie nadgryziony, to wtedy trzeba go szybko wymienić na nowy. Zresztą kilkumiesięczne pociechy chętnie pobawią się gryzakami o wymyślnych kształtach, nawet wtedy, kiedy nie cierpią z powodu męczącego bólu dziąseł.

bawiące się dziecko

Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com

Rejestr pozostałych gadżetów jest naprawdę pokaźny – wszystko zależy w gruncie rzeczy od pomysłowości ofiarodawcy, jak również od zaopatrzenia sklepiku, w którym zrobi on zakupy. Na górze tej listy na pewno znajdą się różnego rodzaju butelki i smoczki, plastikowe miseczki razem ze sztućcami do nauki jedzenia albo siateczki do owoców. Jeśli ktoś sądzi, że gryzaki dla niemowląt bądź nieprzemakalne śliniaczki są zbyt banalnym podarunkiem, to może podarować bardziej wyszukany upominek. Nasza propozycja: Przykładowo, nocnik z melodyjką, tęczową lampkę LED, kubek ze śmiesznymi tekstami bądź plastikowy podest.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na omawiany temat – odsyłam tutaj (http://www.klinikajurajska.pl/nowoczesna-diagnostyka-obrazowa/rtg), gdyż znajdziesz na niej dokładne dane, które szczególnie Cię zafascynują.

Jeśli starannie przejrzeć ofertę wirtualnych czy stacjonarnych sklepów i poczytać komentarze na forach, to można znaleźć bardzo ciekawe pomysły na niedrogie prezenty.