Jak dużo istnieje znaków w j. japońskim a ile minimalnie trzeba znać, aby móc pisać?

Język japoński, chociaż podobnie jak język polski, wliczany jest do tych najbardziej skomplikowanych, to w domu czy też w nauce posiada swych wielkich sympatyków na całym świecie. Wielu z nich zaczyna edukację samodzielnie, aby w następnej kolejności kontynuować ją razem z biegłym nauczycielem.
Jeśli zainteresował Cię język japoński Poznań jest miastem, w którym takich nauczycieli odnajdziesz.

język japoński poznań

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com

Nauka sprawi Ci z pewnością wiele przyjemności i radości. Jest to niezwykła gratka szczególnie dla sympatyków japońskiej kultury. Fani Kraju Kwitnącej Wiśni chcą się uczyć języka ze wszelkich dostępnych dla nich źródeł. Naturalnie ten język nie należy do najłatwiejszych, zatem nie trzeba spodziewać się szybkich efektów. Musimy poznać wiele znaków wykorzystywanych w języku japońskim. Nauka tego języka, analogicznie jak i pozostałych języków, wymaga wielu poświęceń. Samo rozpoczęcie nauki powinno się rozpocząć od znaków z grupy hiragana i katakana.
Smerfastyczne ręczniki

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Ich opanowanie przyniesie umiejętność używania tego języka na szczeblu podstawowym. Naukę tego języka najlepiej jest rozpocząć od zapoznania kanji, zatem logografów japońskich, które tworzą niezwykle obszerny alfabet.

Mamy misję, by rozgonić wszystkie Twoje niepewności oraz zapewnić Ci nowe oraz ciekawe posty. Więc najnowsza treść czeka na Ciebie w poniższym linku.

Wszystkich znaków w języku japońskim jest przeszło 60 tysięcy, przy czym do swobodnego porozumiewania się w tym języku wystarczy znajomości jedynie ok. 2000 kanji. Takich znaków uczyć się możemy z różnych stron fanowskich, które bez problemu można by wyszukać w internecie, a które pozwalają na ogólne zapoznanie się z najważniejszymi znakami i zwrotami.

Kolejne kroki można by przeprowadzić z pomocą samouczków. Następnie można nabyć przeróżne książki i moglibyśmy zapisać się na szkolenie w dobrej szkole lingwistycznej.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,