Przeczytaj co kupić na chrzest

Podarek z okazji chrzcin wręczają goście ochrzczonemu maluchowi. Chrzest jest to nadzwyczaj podniosła uroczystość, z tej przyczyny należy zadbać o to, by podarek pasował do tej uroczystości.
Najpopularniejszymi podarkami z okazji chrztu są wszelakiego wariantu dewocjonalia jak też pieniążki, lecz taktownymi podarunkami mogą być także inne przedmioty.

Prezent na parapetówkę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
wycieczka kajakiem

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnym z przykładów niech będzie tzw. „bańka my wish”. To podarunek z okazji chrztu, jaki z daleka prezentuje się niczym powieszona na gustownym łańcuszku ozdoba. Musimy jednak podejść troszkę bliżej, ażeby dostrzec, co tak faktycznie się w owej „ozdobie” znajduje.

Jeśli masz ochotę uzyskać inne materiały na opisywany wątek, to zobacz proponowane www (http://www.drewnianezabawki.com.pl/kategoria-produktu/drewniane-modele-puzzle-3d/pozytywki/), które posiadają także informacje na podnoszone zagadnienie – kliknij więc tu.

Okazuje się, że tą dekoracją jest nic innego, jak mała karteczka z zanotowanymi życzeniami dla nowo ochrzczonego malucha. Klient wybiera też zabarwienie sznureczka, którym kartka będzie przewiązana. Zamknięta szczelnie „bańka my wish”, może być za parę, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat doskonałą pamiątką chrztu.

Doskonałym pomysłem na podarek z okazji chrztu może być też sesja niemowlęca Warszawa to miasto, w którym bez problemu odnajdziemy fotografa realizującego tego typu sesje. Rodzice wydają bezmiar pieniążków na organizację chrztu. Obiad w domku bądź restauracji, fotografik, nowe odzienia dla mamy i taty i dla malucha, ręcznie wykonane zaproszenia – wszystko to sporo kosztuje. Chyba każda matka jak też każdy tatuś chciałby mieć pamiątkę nie jedynie z ceremonii chrztu, lecz także z okresu niemowlęcego swojego berbecia.

Stąd znakomitym pomysłem na podarek z okazji chrzcin jest sprawienie im a także maluchowi sesji profesjonalnej fotograficznej. Sesja zdjęciowa to niekonwencjonalny podarunek z okazji chrztu, który z pewnością będzie wSPAniałą pamiątką dla całej rodzinki.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,