Jaką poduszkę do karmienia zakupić najlepiej, żeby dobrze służyła i bobasowi i mamusi?

Wiadome jest, iż dowolna matka pragnie dla swego szkraba wszystkiego co idealne. Nie chce, aby je obojętnie co bolało lub aby w ogóle było chore.

rodzina

Autor: Bodie Strain
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego zaopatruje się w różne rzeczy, które mają jej dopomóc w opiece nad dzidziusiem.

Na pewno nada Tobie się coś takiego jak poduszka do karmienia. Dopomaga ona mamie przy karmieniu bobasa w komfortowej dla niej pozycji. Poduszka do karmienia może być klasyczna w kształcie fasolki albo litery U. Owija się nią talię w czasie karmienia i dzięki temu dziecko ssie pierś w wygodnej pozycji, a mama nie musi zbytnio obciążać ramion. Poduszka do karmienia w trakcie dnia może służyć dziecku jako wygodny leżaczek a nocą pomoże matce komfortowo się wyspać w dogodnej pozycji. Poduszka do karmienia wypełniona jest silikonem przykrytym miękką dzianiną, na ogół bawełną.
rzut - zdrowie

Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłaby być również poduszka do karmienia nietypowa. Wtedy jest w kształcie kwadratu lub prostokątna. Taka poduszka do karmienia służy do położenia jej sobie na kolanach siedząc przykładowo po turecku. Napotkać także można by poduszkę do karmienia w kształcie węża. Jak widać poduszka do karmienia mogłaby posiadać wszelakie kształty ale również i kolory. Ciekawe kształty poduszek do karmienia mogą zachęcić malca do karmienia, ale także może się okazać, że poduszka do karmienia nie jest w pełni funkcjonalna, więc przed nabyciem warto sprawdzić jej użyteczność.

Poduszka do karmienia to bardzo pożyteczna rzecz dla młodziutkiej mamusi, zatem zapoznaj się z tematem oraz zakup kompletna wyprawka dla noworodka sklep takowe coś jak poduszka do karmienia. Doświadczysz, że bardzo Ci się przyda oraz opowiesz o niej jeszcze swojej przyjaciółce, która jest w stanie błogosławionym.