Pozytywka baletnica – bez wątpienia świetny pomysł na upominek dla każdej dziewczynki

Za oknem plucha, deszcz miarowo stuka o szyby, liście opadają z drzew – zagościła u nas „złota” polska jesień w całej swej okazałości. Czas szybko mija. Nim zdążymy zauważyć, zobaczymy na chodnikach pierwsze płatki śniegu, a w hipermarketach usłyszymy dźwięki kolęd.

koń

Autor: Sara Mofford
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda, do Gwiazdki zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zacząć przygotowania, żeby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Wybór upominków „pod choinkę” to nierzadko ciężkie zadanie, wymagające sporej dozy cierpliwości, zwłaszcza jeżeli mowa o podarkach dla naszych pociech.

Zobacz, co znajdziesz w najnowszej treści (www.psychsupport.pl/). Te materiały także z pewnością okażą się dla Ciebie zajmujące, ponieważ opisują podobną tematykę.

Na rynku spotkamy cały szereg różnych zabawek dla dzieci w niemal każdym wieku. Auta, wozy policyjne, ciuchcie czy statki bezsprzecznie ucieszą chłopców – . A dziewczynki? Co sprawi radość „małym damom”? Zabawa w dom to ich ukochana forma spędzania wolnego czasu . Kołyska dla lalek koniecznie powinna w takim wymyślonym domu się znaleźć. , plastikowa, z baldachimem – możemy wybierać spośród dziesiątek tysięcy modeli oraz barw. Producenci usilnie starają się spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających młodych „klientek”. Świetnym pomysłem na prezent dla nieco starszych dziewczynek będzie natomiast klasyczna pozytywka baletnica – .

Po uniesieniu wieczka do góry i rzecz jasna nakręceniu mechanizmu figurka zaczyna kręcić się w rytm muzyki. Trzeba zwrócić uwagę, że pozytywka może zarazem pełnić funkcję szkatułki na skarby małej księżniczki.