Niejeden rodzic pragnie, by jego maleństwo było szczęśliwe – stara się zatem spełniać różne jego marzenia

W obecnych czasach znacznie łatwiej jest spełniać pragnienia swoich szkrabów, niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdy nasi rodzice byli dziećmi i za sprawą socjalizmu nie można było niczego kupić w sklepach.
W przeszłości dzieci były zmuszone samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały dużej inwencji twórczej, gdyż nie mogły kupić w sklepach pięknych lalek czy kolejki elektrycznej.

huśtawka podwójna

Autor: An eye for my mind
Źródło: http://www.flickr.com
barwy
Na podwórku istnym luksusem wydawał się być trzepak, na którym każdy pokazywał karkołomne akrobacje. Dzisiaj w parkach są budowane dla dzieci interesujące place zabaw, gdzie mają możliwość wspólnie z kolegami bawić się do woli na przeróżnego typu drabinkach albo zjeżdżalniach. Jeśli mamy dom i ogród, to możemy taki mini plac zabaw postawić swym dzieciom u siebie. Będą miały możliwość się bawić przez cały dzień, a mama będzie w stanie zawsze mieć ich na oku. Dodatkowo, jeśli mamy płot, to jesteśmy pewni, że nasze szkraby nie wybiegną niespodziewanie na ulicę. Jednakże, co to byłby za plac zabaw bez huśtawki. To przecież podstawa! Najistotniejsza atrakcja na niejednym placu zabaw. Jeżeli mamy dwójkę dzieci i nie mamy ochoty, by stale spierały się o wejście na huśtawkę, to z pewnością przypadnie nam do gustu huśtawka podwójna. Wówczas nasze dzieci będą mogły bawić się na niej razem, co sprawi, że będą szczęśliwe i uśmiechnięte.

Unikniemy kłótni i łez. Huśtawka podwójna może być elementem dużego placu zabaw lub stać oddzielnie.

Emocjonujący artykuł? Jeśli tak uważasz, kliknij tutaj. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (koell.pl/) – one również Cię żywo zaciekawią!

Istnieje nawet opcja zakupu huśtawki z zadaszeniem, by uchronić dzieci przed zbyt mocnym słońcem.