Z jakich powodów klockom lego udało się zdobyć przez ostatnie lata tak niesamowitą popularność pośród najmłodszych.

Parę razy w roku maluchy szczególnie się cieszą, a chodzi o dni, kiedy otrzymują wymarzone prezenty. Będą to Mikołaj, gwiazdka, urodziny, chociaż pechowcom, jacy urodzili się przykładowo w Boże Narodzenie jeden taki dzień odpadnie. Przy każdej z tych okazji rodzice dokładają starań, żeby zakupić dziecku upominek, z jakiego się ucieszy, rzecz jasna na miarę swych możliwości finansowych.

klocki Lego Duplo

Autor: dierk schaefer
Źródło: http://www.flickr.com
Ale najczęściej będą się też dokładać dziadkowie i wujkowie, i po wielu urodzinowych dniach będzie potem zabawy na kolejne kilka tygodni. W przedszkolach bardzo popularny ostatnimi czasy stał się zwyczaj organizacji urodzin dla dzieci.

Ciekawy tekst? Jeśli tak myślisz, to bez wahania kliknij tu, ponieważ niewątpliwie warto zobaczyć również (http://www.magicplay.eu/?en_shooters,44) inne podobne posty!

Często mogą to być wynajęte bawialnie, w których dzieci będą się mogły przez parę godzin bawić się bez końca, a rodzice w tym czasie napiją się kawy i porozmawiają o bieżących przedszkolnych sprawach. Rzecz jasna podstawowym elementem takiego przyjęcia jest uroczyste przekazanie upominków solenizantowi, i często po takim dniu wraca się z powrotem z workiem zabawek.

A wśród zabawek niepodzielnie od lat królują klocki Lego. I dziwić się nie ma czemu, bo przecież jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów zabawek, którego klocki znają dzieci chyba z każdego kraju świata. Ocenia się, że wyprodukowano już wiele miliardów tych klocków, a ustawienie ich wszystkich na sobie mogłoby wystarczyć na kilkukrotne pokonanie trasy na księżyc. Tak wielką popularność klocki lego zawdzięczają kilku rzeczom. Po pierwsze są barwne, kolorowe i dają niezwykłe możliwości budowania.

Klocki LEGO

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki Lego są uniwersalne, mając dowolne dwa zestawy bez problemów da się z nich wykonać dowolną konstrukcję. Popularność tych klocków bardzo zwiększyło wprowadzenie do oferty klocków opartych na filmowych bohaterach, przykładowo takich jak lego galaxy squad. Cały czas pojawiają się nowe postacie i pojazdy, więc każda nowość tej firmy to kolejne wiele godzin które trzeba przeznaczyć na złożenie otrzymanego na prezent zestawu. No i rzecz jasna można się nimi bawić razem z innymi zestawami, więc okazje do zabawy są nieograniczone

.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,