Jakie są sposoby na przedłużanie włosów naturalnych?

Niemało kobiet chciałoby mieć idealne, długie włosy. Nie zawsze jednak posiadamy odpowiednią ilość cierpliwości na to, aby czekać aż urosną. W takich okolicznościach niezawodnym sposobem okazuje się być przedłużanie włosów.

Należy jednak dowiedzieć się, jak przedłużać włosy, aby pozostały one piękne i zdrowe przez cały czas.
Sposoby przedłużania włosów zwykle dobierane są przez profesjonalnych fryzjerów, którzy potrafią idealnie podpowiedzieć, który z nich będzie idealny dla nas. Współcześnie istnieje co najmniej kilka różnorakich sposobów przedłużania włosów. W niektórych metodach wykorzystywane są specjalistyczne kleje i spoiwa, które jednak dla bardzo wielu kobiet okazują się za bardzo szkodliwe dla ich włosów i skóry głowy. Należy więc przed wyborem ostatecznej metody poznać różne dostępne możliwości.
Jedną z bardzo często praktykowanych metod jest przedłużanie włosów stopniowo, za sprawą doczepiania następnych cienkich kosmyków włosów.

Istnieje bonus dla osób, które poszukują uzupełniających danych – zobacz informacje (https://www.jednosc.pl/pagesView,4,kontakt,PL) tu. Odnosi się ono do rozpatrywanego w tym tekście tematu.

Sposób ten jest jednak niezwykle pracochłonny, a sam zabieg przedłużania włosów trwa niezwykle długo. Oprócz tego wysoki jest również koszt przedłużania włosów w taki sposób.

jak przedłużać włosy

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
sposoby przedłużania włosów

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Innym sposobem jest przedłużanie włosów metodą keratynową. Złączenie włosów uzyskujemy poprzez spoiwo opracowane na bazie keratyny, czyli naturalnego białka będącego składnikiem włosów. Spoiwo to jest zdecydowanie bardziej bezpieczne niż syntetyczne kleje, które bardzo często mogą być groźnie nie tylko dla włosów, jak i dla skóry głowy. Keratyna nie uszkadza struktury włosów i nie powoduje reakcji ze skórą.
Znamy niezwykle wiele różnorodnych metod przedłużania włosów naturalnych. Nie znaczy to jednak, iż tego typu zabiegowi może bez żadnych obaw poddawać się każdy. Kobiety, które mają bardzo cienkie i słabe włosy, powinny raczej zrezygnować z tej metody na długie włosy. Każdy, kto zdecyduje się na tego rodzaju zabiegi, muszą mieć na uwadze fakt, iż rezultaty z przedłużania włosów mogą utrzymywać się tylko od dwóch do sześciu miesięcy.

Przez ten czas bardzo istotna jest właściwa pielęgnacja długich włosów, a w szczególności przedłużonych pasemek, żeby nie odpadły nazbyt wcześnie. Dzięki temu można liczyć na to, że nasze włosy będą nie tylko piękne, ale również zdrowe.