Rolety w dekoracji pomieszczeń. Atrakcyjne i praktyczne.

Wielka Rafa Koralowa bądź Wieża Eiffla w zasięgu ręki? Czy to osiągalne bez kosztownych wczasów,
lotów samolotem, przeszukania na lotniskach i innych kłopotliwych spraw? Jeżeli wystarczy nam zwykły krajobraz, bez dotykania, to jak najbardziej!

Dzięk

rolety

Autor: Vince M
Źródło: http://www.flickr.com

i roletom najnowszej generacji damy radę dotrzeć w jakiekolwiek miejsce na Ziemi, zamienić ponury krajobraz za szklaną ścianą i polepszyć sobie humor ukochanym kadrem.
Często krajobrazy roztaczające się za szybami nie są ciekawe, nawet potrafią zdołować – dzięki opisywanym roletom każdy ma możność wymienić go na pejzaż, o jakim śni. Kopie popularnych i cenionych malowidł to banał, wszakże sztuką możemy się bawić, przełamywać dzięki niej konwencje. Rolety
z ulubioną reprodukcją mogą stanowić ciekawe wypełnienie wnętrza,
a nawet jego widowiskowe ożywienie. A przy tym nic nie stracą, ze swej funkcjonalności. Każdy odnajdzie coś właściwego dla siebie.

Fascynuje Cię tego typu tematyka? Jeżeli tak, to zobacz propozycję (http://korepetycjezinformatyki.pl/referencje/) analogicznych artykułów, ponieważ one z pewnością również okażą się godne Twojej uwagi.

Zamiast słonecznej plaży, czy przyrodniczej egzotyki wybierzmy niecodzienny punkt zgodny kolorystycznie z wystrojem wnętrza – dekoracje okien to przecież ważny element wchodzący w skład aranżacji całego pomieszczenia. Rolety mogą stanowić jedynie tło, bądź też pełnić rolę pierwszoplanową skupiając na sobie wzrok gości. Wszystko zależy od naszego gustu, ponieważ różnorodność mechanizmów zwijających oraz możliwość zastosowania tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła pozwala na optymalne przystosowanie rolet do pokoju i gustu lokatorów, niezależnie od umiejscowienia okna. Zdarzyć się może, że goście pomylą naszą roletę z realnym malowidłem. Poranne promyki słońca nie zawsze są radośnie widziane… Rolety dające całkowite zacienienie wnętrza sprawdzą się wybornie w sypialniach oraz innych pomieszczeniach, które musimy osłonić przed nadmiarem światła słonecznego, szczególnie pokoje od wschodniej strony budynku

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com

.

Bardzo korzystne funkcje spełnią fotorolety dziecięce w pokoju naszych maleństw, zobacz: ważne źródło. Dla małych mężczyzn idealnie nadadzą się kompozycje z ulubionymi samochodami lub z bohaterami z książek, które przeniosą małych herosów w świat bohaterów, smoków lub wyścigów. Dziewczęta kochają się w księżniczkach, misiach pluszowych, kwiatach – na roletach możemy umieścić
praktycznie każdy wzór, który zamieni wnętrze w komnatę królowej albo w krainę magii i baśni. Aby ożywić zmęczone pomieszczenie nie trzeba przeprowadzać drogiego malowania ścian, założenie rolet z ulubioną grafiką na 100% wystarczy. Dzięki temu, nawet z pokoju na samym szczycie wieżowca można się teleportować myślami do wnętrza spokojnej puszczy albo nad brzeg oceanu.