Jak ubrać nasze pociechy?

Gdy nasze dzieci przychodzą na świat, najczęściej chcemy im oddać, wszystko, co najcudowniejsze. Zamierzamy im dać to, czego nam brakowało w dzieciństwie. Dlatego prócz przeróżnych zabawek oraz innych akcesoriów, które pomagają nam w codziennych czynnościach, potrafimy oddać fortunę na modne ciuszki dla naszych maleństw. Nawet niemowlęta przebieramy w markowe ciuchy znanych aby nasze dzieci wzbudzały niesamowity podziw wśród innych. Ale nie zapominajmy, że to nie jest żaden konkurs piękności. Nie trzeba kupować naszym maluchom najdroższych bluzeczek w sklepie, tylko z tego powodu, że to znana firma.

niemowle

Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

Pozwólmy naszym szkrabom nacieszyć się tym cudownym czasem, jakim jest z pewnością dzieciństwo. W przeróżnych sklepach możemy kupić przesłodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córki wyglądają jak prawdziwe księżniczki. Nie zrzucajmy własnej fascynacji modą na nasze pociechy. Niech dziewczynki noszą różowe spódniczki z falbanką, rajtuzki w groszki i kokardki na włosach. To jest ostatni moment, kiedy mogą wyglądać jak apetyczne ciasteczka do schrupania.Nasz syn również nie musi zawsze wyglądać jak miniaturka swojego tatusia. Spodnie dla chłopca na kant wkładajmy mu na wyjątkowe okazje, a nie w dzień powszedni. Nie róbmy z naszych maluchów ofiar mody. Na to wszystko też będzie czas.

ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Aby trochę oszczędzić na ubrankach dla dzieci, powinniśmy odwiedzić pobliskie lumpeksy. Znajdziemy w nich dużo ciekawych rzeczy w świetnym stanie. Niekiedy możemy trafić na spodnie nawet z metką. Czasami też możemy tu odnaleźć ubrania znanych producentów w niezwykle niskich cenach. Zwracajmy za każdym razem uwagę na materiał, z jakiego ubranko jest uszyte. Najlepiej, żeby był naturalny i miły dla wrażliwej skóry naszego dziecka. Dobrze przed zakupami sprawdzić aktualne oferty promocyjne na przykład tu – Dlaczego tracić czas na długie chodzenie po sklepach, skoro są takie możliwości?

Warto też pójść do galerii handlowej i sprawdzić, jakie rabaty przygotowały dla nas popularne sieciówki.

Nie zapominaj, że jesteśmy na stronie (https://pomocdzieciom.eu/zbiorki/). Czekamy na Ciebie z nowymi postami, które są niezwykle zajmujące. Myślimy, że zachęcimy Cię do wejścia w poniższy link.

Może uda nam się złapać wyjątkową okazję. A wtedy pieniądze, które zaoszczędziliśmy na ubrankach, jesteśmy w stanie z czystym sumieniem wydać na interaktywną zabawkę lub coś miłego dla siebie.