Każda kobieta śni o tym, aby mieć dziecko – instynkt macierzyński jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć wśród ssaków

Kiedy w naszym życiu pojawi się nasz niemowlak, to jesteśmy najszczęśliwsze na świecie. Chcemy z nim spędzać każdą chwilę – obserwować jak śpi, gaworzy i rośnie.
Nadchodzi jednak taki moment, kiedy trzeba wrócić do biura, a nasz kajtek musi iść na przykład do żłobka albo musimy poprosić swą mamę o pomoc.

akt - ubrania

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Nauka angielskiego

Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Po pewnym czasie jest już starszy i może iść do przedszkola. Dla niejednego kajtka jest to spore przeżycie.

Nie czekaj! Jeśli zainteresował Cię nasz wpis, to czytaj więcej (https://wilanow.varsovia.edu.pl/o-nas/) następne informacje na wybrany temat. Opracowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

rodzice pragną go należycie przygotować na ten wielki dzień. Rozmawiają z nim wcześniej o tym, że będzie miał nowych przyjaciół oraz tłumaczą, kto to jest pani opiekunka. Jeżeli zapisujemy malucha do przedszkola, to trzeba zweryfikować, jakie spełnia on standardy. Warto zainteresować się, czym na przykład będzie karmiona nasza pociecha, ale również tym, jakie zabawy dla przedszkolaków proponują opiekunki. Jest to bardzo istotne dla rozwoju ukochanego dziecka. Dlatego zabawy powinny wpływać na jego rozwój intelektualny i emocjonalny. Na pewno nie powinny być to zabawy przed monitorem, gdyż specjaliści i tak biją już na alarm, że dzieci siedzą przed laptopami nazbyt dużo czasu.

Wybierając przedszkole dla swojego oseska, powinniśmy pamiętać, żeby wybrać odpowiednią placówkę, gdyż tylko w miejscu, które spełnia najwyższe standardy, nasza pociecha będzie się bezpiecznie czuć oraz prawidłowo rozwijać. Zatem nie zostawiajmy wyboru przedszkola na ostatnią chwilę, gdyż w tych najbardziej profesjonalnych szybko brakuje miejsc.