Dobre jakościowo zabawki, rozwijające nasze dzieciaki

Chyba nie ma rodzica, który nie miałby pojęcia o firmie stworzonej z myślą o dzieciach Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, przykuwające uwagę i wymyślone tak, aby wspierały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby w ten naturalny sposób przynosiły mu wielką uciechę.

pluszowe zabawki

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price służą pomocą naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w polepszaniu zdolności manualnych, wyobraźni i pomysłowości. Sztandarowym produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to właśnie poprzez zabawę nasz malec opanuje naukę liczb a także rozpoznawania kształtów i kolorów. Maluch ma obowiązek wetknąć do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę raduje się, rozprawia o tym jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry. Proponuję: popatrz tu.

Przedstawia wpadające szybko w ucho piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki to nietylko i wyłącznie zabawki. To też akcesoria dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę.

Ciekawy artykuł? Zatem wejdź w ten link i doczytaj tutaj. Zapewne zaintrygują Cię nowe treści na ten temat. Będzie fantastycznie, jeżeli Ci się spodoba.

Gdy widzimy, jak swoimi maleńkimi rączkami chce włożyć kwadrat do trójkątnego otworu, nie przerywajmy, aby wskazać odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy wiemy, że zabawa jest najistotniejszym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także zaobserwujemy atrakcyjne modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły propozycji:

To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek ma wiele elementów wprawianych w ruch, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Mają piękne, żywe kolory i oryginalne wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. Wader to proste, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.