Wanienka dla dziecka – czyli, pluskanie małego dzieciaka nie musi być straszne!

Każdziutka mama wie, jak istotna bywa odpowiednia higiena małego dzieciaka, które to jeszcze nie potrafi umyć się same. Do jeszcze niedawna kąpiel malutkiego dzidziusia miała tylko jedno ułatwienie – wanienkę, którą istniało możliwość postawić w jakimś wyższym miejscu, dla przykładu na stole, by było łatwiej utrzymać w niej dziecko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Furby
Jakie jednakże unowocześnienia oczekują na przyszłe lub obecne mamy wewnątrz XXI wieku? Przeczytaj nasz artykuł, a na pewno się tej rzeczy dowiesz!
Wewnątrz obecnych latach wanienka dla dziecka, nie jest to już wyłącznie kawałeczek plastiku, wewnątrz którym to i tak musisz się schylać aby trzymać dziecko w taki sposób, aby się nie daj Boże podtopiło.sprawdź serwis – odnośnik -Teraz wanienki dla dzieci bywają tak unowocześnione, że nie jeden pełnoletni z pewnością pragnąłby mieć taką dla siebie. Wanienki na regulowanych nóżkach pozwalających po dobierać wysokość, dodatkowe lokalizację na przewijanie malucha po kąpieli, posiadająca specjalne wkłady, na których istnieje możliwość usadowić bardziej wysoko dziecko, bez lęku o jego zdrowie, czy nawet i taka posiadająca mini opcję salonu SPA z prysznicem i miękką podpórką, którą można lecz nie trzeba wkładać do wnętrza wanny (ta alternatywa istnieje głównie w wersjach dla dziewczynek) – to wszystko odnajdziemy w „repertuarze” wanien przeznaczonych dla dzieciaków, od noworodków po dzieci nawet i czteroletnie.

Co do kwot na owe luksusy, to bywają one niewiarygodnie rozbieżne – w uzależnieniu od tego, ile mamy pieniędzy możemy zakupić zwykłą plastikowa wanienkę za kilkanaście złotych, albo zaopatrzyć się w cały zestaw, który pomoże nam we wszystkim – tutaj jednak cena wynosić może nawet około 500 złotych!