Przyjęcie urodzinowe dla malucha

Urodzinowe przyjęcia zawsze wywołują ogromne ekscytacje u maluchów, jednak nie wyłącznie u nich. opiekunowie również miewają dylematy połączone z menu na przyjęcie urodzinowe potomka.

Urządzenia

Autor: Donna & Andrew
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje 2013

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Co warto podać na urodzinowym przyjęciu, ażeby nie zawieść maluchów, jakim takowe imprezy nierozerwalnie łączą się ze słodkościami? Nazbyt wiele słodkości mogłoby zanadto pobudzić maluchy, a w następnej kolejności sprawi, iż będą one senne. Przesłodzenie w zestawieniu z dość intensywną rozrywką grozi też mdłościami oraz niedomaganiami, które mogłyby popsuć imprezę. Rzecz jasna nie musimy zupełnie rezygnować ze słodyczy lecz po części można je zastąpić rarytasami, jakie będą nie jedynie smakowite, ale również zdrowe. Istotne jest ażeby menu było dość zróżnicowane w taki sposób, aby każdy odnalazł coś smacznego dla siebie.
Naklejki na szkło

Autor: popofatticus
Źródło: http://www.flickr.com

Menu dla dzieci musi być ułożone w szczególności uważnie a także podane w taki sposób, aby zachęciło do jedzenia najogromniejszego niejadka. Lwie kanapki, spełnią wszystkie te wymogi. Wszystko serwowane na barwnych talerzach w bajeczne wzory. Niech będą to bohaterowie z ulubionej kreskówki, dla przykładu Kraina Lodu. Przekąski owocowe na urodzinki potomka podane w atrakcyjny sposób skuszą prawdziwych niejadków. Z paru galaretek o przeróżnych zabarwieniach a także smakach można przyszykować nieskomplikowany a także niezwykle barwny deserek doskonały na urodzinowe przyjęcie dla maluchów.

Galaretki przygotujemy wedle przepisu na zapakowaniu oraz przelewamy do formy. Po stężeniu galaretki trzeba pokroić w kostkę.

Czy zajmują Cię prezentowane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej tu (https://www.hotelaqua.pl/hotel/pokoje) i znajdź więcej informacji na omawiany temat – z pewnością będą niesamowicie wciągające.

Potem układamy je w salaterkach na przemian mieszając przeróżne kolory.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,