Samochodziki dla chłopców- daj swemu dziecku radość

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują własne dzieci jest jeździk. Rynek jest obfity w różnej maści jeździki dla dzieci. Dużo z nich prezentuje się identycznie – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Zdaje się, że nic w tym temacie nie może być wyjątkowe. A jednak! Nietradycyjny jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku

Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com

Oryginalność rowerka Twistcar (strona tutaj) opiera się na energii, dzięki której jest napędzany.

Niezwykle nam przyjemnie, że przeznaczyłeś swój czas, żeby przeczytać nasz artykuł. Jeżeli masz chęć na inne, to kliknij odsyłacz (http://www.wielkor.pl/pl/c/Tablice-w-ramie-drewnianej-kolorowej/56) i przejdź do następnej strony.

Nie ma wymogu tu zbędnych baterii, silników czy innego rodzaju zasilaczy. Wyłączną energią ,która jest potrzebna do jego naładowania jest energia pociech, której oczywiście maluchy mają bardzo dużo. Jak to możliwe? Autko dla dziecka jedzie przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą w lewo i prawo. Mechanizm ten powoduje, że maluch ma znakomitą zabawę a przy tym kształtuje mięśnie całego ciała. Pojazd rozwija prędkość maksymalnie 2.8 m/s, a jego maksymalne obciążenie równa się 120 kg, co pozwala na kolektywną zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar posiadają bardzo dużo zalet. Nie licząc już pozytywnego wpływu na środowisko są niezwykle solidne. Zrobione są z najwyższej jakości części składowych, jednocześnie przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nie ma w ich budowie składowych ulegających eksploatacji, dlatego raz zakupione starczają na lata używania. Zaopatrując swe dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego zdrowie. To autko dla dziecka ma wszystkie atesty i urzeczywistnia wymogi bezpieczeństwa ,które obowiązują w Unii Europejskiej. Lekka budowa rowerka (-> sprawdź informacje) daje możliwość na swobodne używanie go w domu. Plusem jest też to, że jego koła nie rysują podłogi.

Jedyny w swoim rodzaju TwistCar zyskał poszanowanie dzieci na wszystkich kontynentach. Jest świetną alternatywą dla gier i programów telewizyjnych, ponieważ usprawnia formę maluszka. Zatem jeśli chciałbyś, aby Twój maluch miał własny niesamowity, wyjątkowy pojazd – daj mu TwistCar!

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,