Zbliża się czas Twojego porodu? Musisz rozpocząć kompletowanie wyprawki dla malucha!

Ciąża to bez wątpienia jeden z najfajniejszych okresów w życiu niemal każdej kobiety. Jeżeli Ty również oczekujesz swojego pierwszego dziecka, musisz zacząć zastanawiać się nad kupnem najpotrzebniejszych rzeczy już teraz – jeśli zabierzesz się za to wystarczająco wcześnie, wtedy tuż przed samym rozwiązaniem będziesz miała spokojną głowę, a jednocześnie czas po porodzie będziesz mogła w całości poświęcić swemu dziecku i przeznaczyć na odpoczynek.

Łóżeczko i akcesoria
Na początek bez wątpienia musisz kupić łóżeczko dla pociechy – zwykle młode mamy mocno korci, aby spać z pociechą w jednym łóżku, jednakże mimo wszystko niemowlak musi mieć swoje łóżeczko, w którym będzie spać chociażby w ciągu dnia, kiedy Ty będziesz zajmować się innymi rzeczami. Jeżeli już zdecydujesz się na wybór łóżeczka, wówczas musi zainteresować Cię także pościel niemowlęca – musi być zrobiona z najwyższej jakości bawełny, tak aby była zupełnie bezpieczna i miękka dla Twego dziecka – czytaj o pościeli dla niemowląt. Pościel niemowlęca bez wątpienia jest czymś, na czym nie można oszczędzać, jednakże powinnaś od razu kupić kilka kompletów – małe dzieci niestety szybko wszystko brudzą, zatem będziesz musiała zmieniać taką pościel o wiele częściej niż własną.
marina - sklep

Autor: Graham C99
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania dla dzieci
serwis

Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org
Praktycznie każda mama zwykle szaleje na punkcie małych ubranek dla niemowlaków – jeśli Tobie także się to zdarzyło, wówczas z pewnością musisz wziąć duży oddech.

Niemowlęta rosną bardzo szybko, więc może okazać się, iż niektórych ubranek nawet nie zdążycie ubrać.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę żyrandole klasyczne włoskie naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Dobrym pomysłem na pewno będzie wymienianie się ubrankami dla dzieci z innymi mamami.