Wyczesane prezenty na każdą okazję

Nierzadko ciężko nabyć dobry podarek dla kogoś. Odpowiedni dar powinien pasować do osoby, do jej pasji i ulubionych rzeczy. Często jest tak, że jeśli nie potrafimy dobrze ocenić, co polubiłby osoba, to wybieramy coś całkowicie bez wyrazu. W tym wpisie pokażemy garść niepowtarzalnych prezentów. Wszystkie podarki są w formie kuponów na różnorakie odjechane zajęcia.

Ferrari z tyłu

Autor: جاسم المساهري
Źródło: http://www.flickr.com

Każdego wielbiciela motoryzacji ucieszy talon na bolidy wyścigowe. Możliwość śmigania w szybkich potworach bez wątpienia podniesie adrenalinę i przyniesie dużo zabawy obdarowanemu. Jeżeli chcesz, możesz pojechać też na tor i porywalizować z obdarowanym.

Podobną aktywnością jest jazda rajdowa po trudnych obszarach. Do kierowania posiadać kuponu otrzymuje profesjonalny samochód rajdowy i pilota i można już jechać w indywidualnym rajdzie Dakar.

Jeśli dysponujesz sporą ilością pieniędzy, sprezentuj bliskiemu szkolenie lotnicze. Wiele ludzi marzy, by móc kiedyś wznieść się ponad chmury za sterami awionetki. Marzenia muszą się spełniać, więc spraw marzycielowi bon na pełnoprawny kurs pilota samolotu. Kto wie, mógłby to być początek wspaniałej kariery samolotowego mistrza.

Prezenty na Prezentokracja.pl

Źródło: Prezentokracja.pl

Zwolennik silnych przeżyć z pewnością doceni talon na szkolenie spadochronowe . Niełatwo przywołać na myśl coś, co daje zbliżone emocje, jak skok z poziomu paru kilometrów. Każdy spadochroniarz musi zaliczyć dobre szkolenie, by w później móc swobodnie skakać.

Mocnych przeżyć dostarcza także lot moto paralotnią razem. Koledze możesz kupić talon na odpowiednie szkolenie i wynajem maszyny. Jeżeli możesz wydać więcej pieniędzy, dobrze kupić maszynę na własność.

Dla płci pięknej fantastyczną propozycją upominkową jest masaż czekoladowy, zapewniający zarówno odpoczynek, poprawę urody, jak i wyjątkowe wrażenia organoleptyczne. Dużo gabinetów kosmetycznych realizuje taką usługę.

I ostatnia propozycja: degustacja (degustacje win) whisky. Nie w barze i z flaszką sklepowego trunku, a w oryginalnej fabryce szkockiej i w towarzystwie wybitnych znawców złocistego alkoholu.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,