Kilka sprawdzonych metod fachowego przedłużania włosów

Włosy nierzadko stają się chude, a dodatkowo nie chcą urosnąć. Chociaż stosujemy przeróżne odżywki, maski czy płukanki, nic nie jest w stanie nam pomóc. Jeżeli jednak bardzo chcemy posiadać długie i gęste włosy, warto zastanowić się nad ich wydłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co będzie naszym ratunkiem? Oto skuteczne sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od zapoznania się z najprostszymi sposobami, które można wykonać we własnym zakresie. Jeżeli mamy ochotę na diametralną metamorfozę, ale tylko na krótki czas, należy zainwestować w perukę! Choć można mieć wrażenie, że to pospolite, jest to doskonałe rozwiązanie do szybkiej i krótkiej zmiany. Innym sposobem są włosy na tzw. klipsy. Wystarczy oddzielić pasemka i zaczepić je na własnych włosach. Metoda jest bardzo nieinwazyjna, a „doczepki” możemy ściągnąć, kiedy tylko chcemy. Jeśli jednak jesteśmy pewni, że interesuje nas przedłużenie włosów na długi czas, należy wybrać się do zakładu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod wydłużania włosów to metoda keratynowa. Pasemka włosów posiadają łuski na końcówkach, a za ich pomocą i wysokiej temperaturze łączy się sztuczne pasemka z naturalnymi włosami. Choć może się wydawać, że temperatura jest wysoka, należy zauważyć, że prostując lub nakręcając korzystamy z wyższej temperatury. Fryzurę wydłużamy na okres do trzech miesięcy.

Nie wszystkiego dowiesz się się z czasopism. Jeżeli chciałbyś przeczytać o zaskakujących wydarzeniach odwiedź nasze strony (https://dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Chodniki/70) www.

Kolejna metoda zwana jest japońską. Pasma przyczepiane są przy pomocy warkoczyków na gumeczkach. To kolejna metoda która nie obciąża włosów. Minusem jest fakt, iż włosy trzymają się do ok. 1 miesiąca. Nowym sposobem jest przedłużanie za pomocą lasera. Materiał jest bardzo cienki, dlatego też przyczepione pasma są niemal niewidoczne. Na fryzurę można nakładać farbę, a również prostować czy korzystać z lokówki. Dodatkowo warto dodać, że metoda jest długotrwała, trzyma się nawet to sześciu miesięcy.

Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Włosy można przedłużyć tak samo samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Warto po prostu wybrać perfekcyjny dla nas sposób i cieszyć się z cudownej fryzury. Doczepiane włosy sprawią, że włosy będą gęste i dowolnej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne znajdziemy odpowiednią.