Złupić wroga, poznać przyszłość – czyli gry online

Zbiorowisko kosmicznych maszyn, niszczenie statków na morzu, a może symulator codziennego życia na kilka wymiarów? W pewnym sensie już dziś obserwujemy i uczestniczymy w coraz bardziej realnych odsłonach gier. Czy taka tendencja się utrzyma?

Gry komputerowe

Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Dyskusja wokół gier dotyczy pytania – dokąd zmierzają obecne gry? Mamy gry piraci (polecane gry w atrakcyjnej cenie: kliknij tutaj), które na dobre zaaklimatyzowały się już lata temu, zaczynając z kosmicznym Star Wars.

Czy na danej stronie znalazłeś wszystkie potrzebne informacje? Jeżeli odczuwasz brak, to zapraszamy na następną. Wejdź w poniższy link i już.

Symulatorów przez sieć oraz offline kosmicznych wojen jest całe mnóstwo, w większości z gier zobaczymy panel który koncentruje się wokół gromadzenia surowców, konfiguracji dronu kosmicznego, mierzenia się z głównym wrogiem. W wersjach sieciowych przeważnie konkurent „siedzi” za innym ekranem i steruje własny kosmiczny pokład w otchłani internetowego „kosmosu”.

Jest kosmos, można zatem zejść na ziemię. Jeśli chodzi o przyziemną tematykę gry przyszłość (najlepsze gry PC – kliknij w link) jest szczególnie widoczna w Sims`ach. Ten klasyk gatunku od lat bazuje na identycznej fabule: kreacji rodziny, życia z sąsiadami i niezapominaniu o standardowych codziennych czynnościach życiowych. Niegdyś „naszą” postacią było parę prostokątnych pikseli, obecnie dyskusja toczy się wokół trójwymiaru i dziwacznych rozwiązań. Dlaczego? Jedna z nowszych odsłon ma odniesienie w tytule do skoku w przyszłość, który motywuje niedzisiejsze, nieco… kosmiczne rozwiązania. Podróżowanie w czasie, cybergadżety w stylu kapsuły sypialnianej, plecaki rakietowe – to wszystko kojarzy się bardziej z osiedlaniem obcych planet niż cichym życiem w sąsiedztwie. No, ale… Jeśli przyszłości przecież nie znamy, toteż czego to wyobraźnia twórców nie wymyśli.
Kolejne gry managerowe? Mamy piłkarskie Football Managery – odciążające Fifę i Pro Evolution Soccer oraz podobne managery w innych dyscyplinach, od siatkówki po żużel. Mamy kolejne gierki online nawiązujące do hitów kina. Któż z twórców gry o piratach nie wyobrażał sobie lub nie oglądał ekranowego Jacka Sparrowa z „Piratów z Karaibów”? Gry, piraci, plansza – z reguły fabuła kręci się wokół poziomu wyszkolenia pirata, zdobywania łupów, batalii morskich.www.f2seeds.pl/pl/c/TOP-10/133 tanie nasiona marihuanyJak to w wersjach online, np. w Pirates Storm wymagane jest stworzenie swojego konta w grze. Dopiero jego zainicjowanie otworzy nam drogę do pierwszego statku i pierwszych podbojów.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,