3DR SOLO zezwoli nam nagrywać wszystkie zachowania

W ciężkie tereny trzeba posłać robota 3DR SOLO
Czasem dzieje się tak, że pragniemy zarejestrować coś co jest trudno dostępne oraz nie zawsze jesteśmy w stanie tam dojść, pomimo naszych wytężonych próśb. Wówczas warto w to miejsce wysłać odpowiednią kamerę, takiego mini robota 3DR SOLO, który wszędzie się wciśnie, nic mu nie będzie straszne, a na dodatek będzie naprawdę prosty do pokierowania, z tego powodu otrzymamy wymarzony film.

Dron

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Od razu będziemy wszystko widzieli na specjalnym monitorze, zatem będziemy mieli możliwość zadecydować, czy to co jest przez niego zarejestrowane będzie odpowiednie, czy być może mimo wszystko pragniemy czegoś jeszcze – gohero.pl/3dr-solo.

Do nagrywania z wysokości idealny będzie DJI Phantom 3Chcemy rejestrować tłumy z wysokości, lecz równocześnie chcemy mieć gwarancję, że wszystko będzie odpowiednio widoczne? Wtedy musimy się namyślić, czy dobry dla naszych oczekiwań nie będzie niewielki helikopter DJI Phantom 3. Ma możliwość się on wznieść w górę na małej przestrzeni, a następnie przemierzać całkiem spore odległości.

Kamera którą prezentuje posiada funkcję podsuwania i zbliżania, więc mamy świadomość, że wszystko zostanie odpowiednio nagrane. Bardzo prosto się nim kieruje, zatem nie będziemy mieli kłopotów z tym, aby poleciał w określone miejsce, a wszystko co dostrzega kamera, my będziemy oglądać na niewielkim monitorze.

Gdy będziesz zdania, że znajdujący się w tym serwisie post jest godny uwagi, kliknij tu, a zobaczysz więcej testowanie oprogramowania tego typu tekstów!

Ten sposób nagrywania jest znacznie częściej wykorzystywany, a to tylko świadczy o tym, że będzie on rzeczywiście idealny.

Warto przeglądać nowe szanse
Gdy sporo rejestrujemy i to jeszcze spośród tłumów, lub w trudno dostępnych miejscach, to musimy się poznać z propozycjami techniki. Ma szansę się okazać, że używanie z niej nie tylko usprawni nam pracę oraz zdobycie upragnionych nagrań, ale jeszcze spowoduje, że wszystko pójdzie dużo szybciej i bez niepotrzebnego męczenia się, więc będziemy bardziej zadowoleni z efektu, który uda nam się uzyskać. A obsługa tego wszystkiego jest naprawdę prosta.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,