Drony zaatakowały rynek elektroniczny i podbijają tym samym serca klientów! Warto już dziś zobaczyć DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, cały czas zmieniającym się rynku elektroniki i gadżetów już pewien czas temu zaczęły być popularne drony. Są one małych rozmiarów i tak szczerze to jak na swoją zaawansowaną technikę stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie prosta, więc dziecko może w zupełności sobie z nią dać radę. Z innej strony patrząc, obeznana osoba, która zna drona, ma możliwość sprawić, że będzie on eksperckim urządzeniem do filmowania i robienia zdjęć.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to nowy wypust w branży – camonboard. Firma DJI i jej asortyment to aktualnie jedne z najczęściej charakterystycznych produktów tego rodzaju w branży. W porównaniu z poprzednimi modelami, trzeba podkreślić, że w tym projekcie zaszło kilka modyfikacji w kwestii sprzętowej. Urządzenie znacznie lepiej odnajduje się w przestrzeni, a do dysponowanej już łączności gps dołączono również obsługę systemu glonass.

Najistotniejszą wiadomością i nowatorską przemianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dodanie dwóch mniejszych obiektywów na obudowie, co umożliwia mu zobaczyć wszystko co toczy się naokoło. Oczywiście podstawowa kamera została na swoim miejscu. Takiego rodzaju ciekawe wyjścia pozwalają bezproblemowo przemieszczać się w przestrzeni, szczególnie w takich położeniach, w których zasięg gps jest ograniczony.

Opcję pochwalenia się innowacyjnym wyrobem ma również producent 3D Robotics. Ich najnowszy produkt dzierży nazwę 3dr solo. Ma on precyzyjny rewizor lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, oba o mocy 1 Ghz. Co interesujące urządzenie to jako pierwsze na rynku posiada guzik stopu, dzięki temu można zatrzymać go w locie. Za sprawą zastosowania narzędzie 3 osiowego gimbału w pełni będzie można zarządzać funkcjami kamery go pro podczas lotu, a w dodatku transmitować obraz w jakości HD na odległość 1km.

W dodatku dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy zakupią tego typu drona z kamerą uzyskają możliwość całkowicie komfortowego weryfikowania atrybutów pracy urządzenia, a dodatkowo pozwoli to również w zupełności ustalić automatyczny lot.

Ogromne i bogate opcje zakresu i systemów automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących kwestii określających to urządzenie.