Mała rzecz, która może być przydatna w kilku sytuacjach. Jest potrzebna, kiedy się tego najmniej spodziewamy

Doskonale wykreować coś z zupełnie niczego. absurdalna myśl? Nieprawda. Z właściwym gadżetem mamy szansę zrobić więcej niż się wydaje. Pragniesz poznać przykłady? Karta przeżycia.

To się ma szansę zdarzyć niezwykle często, gdy nie wiadomo, kiedy wyznaczona sprawa stanie się niezbędna. Bez wątpienia, dowód osobisty jest konieczny, a czasami wręcz niezastąpiony. Podobnie prawo zezwolenie typu a jazdy, gdy jedziemy samochodem i zatrzyma nas policja. Karta kredytowa jest niezbędna, kiedy chcemy pobrać pieniądze, jednak jest jeszcze mała karta, która może się przydać wtedy, kiedy tego się najmniej spodziewamy. Karta przeżycia jest elementem, który może zawierać dziesięć narzędzi. Każde z nich może posiadać inne zastosowanie, choć przy pierwszym wrażeniu niełatwo stwierdzić, na czym rzecz polega. Albo chociaż będziesz móc się domyślać, do czego konkretny otwór jest przeznaczony.

nóż survivalowy

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tu wiele interesujących opcji. Jedną z nich jest otwieracz do puszek. Naturalnie, z puszką do piwa sobie poradzisz, ale tu chodzi o puszki, które nie są tak łatwe do otwarcia, a zawartość w nich jestbardzo potrzebna w określonych sytuacjach. Tak samo klucz do śrub motylkowych, prawie błaha rzecz, a jakże często się przydaje.Całkowitym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do wieszania,przykładowo na breloku dla kluczy, ale już klucz doniewielkich śrub ma szansę się przydać w sytuacji najmniej oczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który umożliwia wyznaczenie kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Za mało? Jest również linijka i otwieracz do butelek, a kiedy braknie narzędzi i narzędzi kuchennych, to można również skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

To ma sprawiać, ze ta niepozorna karta przeżycia ma naprawdę wiele działań, o których nawet nie myśleli. Być może i tak z niektórych z tych opcji nie będziemy korzystać, ale nie może zmienić to faktu, że doskonale mieć przy sobie tą małą rzecz, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Dobrze mieć zawsze plan B na wypadek zaskakujących okoliczności, a ponadto z pewnością zasługuje na to miano : zadaj pytanie producentowi.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,