Przeczytaj co kupić z okazji chrztu

Podarunek na chrzciny wręczają zaproszeni goście ochrzczonemu maluchowi. Chrzciny jest to nadzwyczaj podniosła uroczystość, stąd powinniśmy zadbać o to, ażeby podarunek pasował do tej uroczystości.
Najbardziej popularnymi podarunkami na chrzest są wszelkiego wariantu dewocjonalia oraz środki pieniężne, jednak taktownymi podarunkami mogą być także inne przedmioty.

Pewnym z przykładów niech będzie tak zwana „bańka my wish”. To podarunek z okazji chrztu, który z oddalenia prezentuje się niczym powieszona na stylowym łańcuszku dekoracja. Musimy jednak podejść troszeczkę bliżej, ażeby zauważyć, co tak naprawdę się w owej „ozdobie” odkrywa.

Ten odnośnik do serwisu plakaty toruń kieruje do niesamowicie atrakcyjnej strony, która zawiera równie fascynujące dane na omawiany temat.

Okazuje się, że tą dekoracją jest nic innego, jak mała kartka z zanotowanymi życzeniami dla chrzczonego berbecia. Nabywca wybiera też odcień sznureczka, jakim kartka zostanie obwiązana. Zamknięta szczelnie „bańka my wish”, może być za kilka, paręnaście, a nawet kilkadziesiąt lat cudowną pamiątką chrzcin.

kuchnia

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnym pomysłem na podarunek z okazji chrzcin może być też sesja niemowlęca Warszawa to miasto, w którym bez kłopotu odnajdziemy fotografika realizującego tego typu sesje. Rodziciele wydają morze gotówki na organizację chrztu. Obiad w mieszkaniu bądź restauracji, fotograf, nowiutkie kreacje dla mamy i taty oraz dla potomka, ręcznie wykonane zaproszenia – wszystko to dużo kosztuje. Chyba każda rodzicielka jak też każdy ojciec pragnąłby mieć pamiątkę nie wyłącznie z ceremonii chrzcin, ale też z okresu niemowlęcego swojego berbecia.

Stąd znakomitym pomysłem na podarunek z okazji chrzcin jest sprawienie im jak też maluchowi sesji profesjonalnej fotograficznej. Sesja zdjęciowa to oryginalny podarunek na chrzest, jaki z pewnością będzie piękną pamiątką dla rodziny.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,