Rodzice
Opracował: timsamoff

Jak możemy zadbać o własne pociechy?

Dzisiaj niebywale często to po prostu jest tak, że rodzice niemal wariują na punkcie swojego dziecka. Tzn. aż za bardzo o nie chcą dbać. To co prawda nic złego, ale musimy mieć na uwadze, że nasze dziecko będzie przez relatywnie niedużą część swojego życia pod 100% naszą opieką. A więc należy w jakiś sposób przygotować je do typowego życia. Często rodzice tak naprawdę zapominają o tym. To powoduje, że mamy wielu ludzi, którzy choć powinni mieć już własną rodzinę, to ciągle mieszkają z rodzicami. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, iż wcześniejsze pokolenie nie zostawiły dla młodych za bardzo poukładanego świata.
zabawy w ogrodzie
Opracował: David Mulder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wszyscy rodzice muszą zadbać o spędzanie czasu ze swoim dzieckiem

Moim skromnym zdaniem celem każdego szanującego się rodzica jest to, aby najzwyczajniej w świecie jego dziecko w żadnym razie nie skarżyło się na nudę. Wiadoma kwestia: dzieci są często niesforne, ciężko je sensownie zająć, ale no bądź co bądź to nie zmienia faktu, że autentycznie każdy rodzic powinien dbać o to by jego pociecha nie myślała, iż jej funkcjonowanie nie jest ciekawe.
przedszkole językowe wrocław
Opracował: luxymie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Powinniśmy uczyć się języka obcego nawet od najmłodszych lat

Wszyscy wiemy o tym, że języka obcego najszybciej uczą się maluchy. Chłoną one wiedzę jak gąbka. Z tego powodu warto posłać je do językowego przedszkola.
bajka
Opracował: Tom Page
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Naprawdę szczęśliwe dziecko, czyli jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie pośród pociech największym uznaniem

Wszyscy z nas będąc dzieckiem oglądał różnorodnej bajki. Dzisiaj nic się w tej sprawie nie zmieniło. Nadal nasze pociechy bardzo chętnie spędzają czas, oglądając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki wciąż cieszy się popularnością. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym dzieciom?
zabawki
Opracował: pangyuliu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie zakupić edukacyjną zabawkę dla najmłodszego?

Znalezienie prezenty dla dziecka to niewątpliwie niezwykle trudne zadanie. W dniu dzisiejszym istnieje bowiem bardzo wiele propozycji, co można podarować naszemu podopiecznemu, niemniej natomiast nie wszystkie produkty są warte uwagi rodziców.
Niemowlę
Opracował: Trevor Leyenhorst
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najpiękniejszy wystrój pokoju dla niemowlęcia - sprawdź!

Urodziny bobaska to zazwyczaj długo i niecierpliwie oczekiwanym momentem. Aranżacja wnętrza dla niemowląt musimy dostosować do wymagań malucha jak i jego rodziców.
elementy
Opracował: Graham C99
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie są zasady rekrutacji do żłobków państwowych i prywatnych we Wrocławiu

Przedszkola są pierwszymi placówkami bardziej edukacyjnymi, z jakimi stykają się pociech. Naturalnie młodsze dzieci niezwykle często trafiają do żłobków, gdzie znajdują się pod opieką fachowych opiekunek, jednak dopiero w przedszkolach zaczynają przyswajać sobie mocniej szkolną wiedzę.
czapka dla dziewczynki
Opracował: Yuri Bahmat
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zima zbliża się wielkim krokami - już dziś wyposaż dzieciaki w ciepłe ciuszki, pomnij że wełniana czapka to must have tego sezonu

Najwyższy moment, aby znieść z piwnicy skrzynię z rzeczami na zimę. Pomimo to, że dopiero nastała kalendarzowa jesień na zewnątrz jest de facto zimno, zatem cieplutkie swetry mogą przypadać się wnet.
wyobraźnia
Opracował: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co zagwarantuje dzieciom żłobek oraz z jakiego powodu warto jest tam wysłać swoje potomstwo?

Tego typu placówki pojawiają się z myślą o takich dzieciach oraz takich rodzicach, którzy pragną im zapewnić nie tylko rozwój umysłowy, świetną opiekę i edukacje wielostronną, lecz także rozwój fizyczny oraz budowę talentów.


Co zagwarantuje dzieciom żłobek oraz z jakiego powodu warto jest tam wysłać swoje potomstwo?

Dużo żłobków oraz przedszkoli oferuje swym wychowankom szeroko pojętą paletę lekcji edukacyjno-sportowych, wyszkoloną kadrę trenerską i specjalizujących się w swej pracy pedagogów.
fotos - klocki
Opracował: mac_filko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co kupić w podarku dla niemowlaka?

Podarek dla bobasa bywa nie lada wyzwaniem. Kiedy jesteśmy doświadczonymi rodzicami mamy przynajmniej jakieś pojęcie, czego może potrzebować noworodek bądź/i świeżo upieczony rodzic.


Co kupić w podarku dla niemowlaka?

Jeśli sami nie mamy dzieci, kupić prezent dla niemowlaka będzie nam trudniej.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.