Rodzice
Opracował: timsamoff

Jak możemy zadbać o własne pociechy?

Dzisiaj niebywale często to po prostu jest tak, że rodzice niemal wariują na punkcie swojego dziecka. Tzn. aż za bardzo o nie chcą dbać. To co prawda nic złego, ale musimy mieć na uwadze, że nasze dziecko będzie przez relatywnie niedużą część swojego życia pod 100% naszą opieką. A więc należy w jakiś sposób przygotować je do typowego życia. Często rodzice tak naprawdę zapominają o tym. To powoduje, że mamy wielu ludzi, którzy choć powinni mieć już własną rodzinę, to ciągle mieszkają z rodzicami. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, iż wcześniejsze pokolenie nie zostawiły dla młodych za bardzo poukładanego świata.
zabawy w ogrodzie
Opracował: David Mulder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wszyscy rodzice muszą zadbać o spędzanie czasu ze swoim dzieckiem

Moim skromnym zdaniem obowiązkiem każdego szanującego się rodzica jest to by po prostu jego dziecko nigdy nie uskarżało się na nudę. Wiadoma kwestia: dzieciaki są nierzadko niesforne, ciężko je sensownie zająć, lecz jakby nie patrzeć to nigdy nie zmienia faktu, że rodzic musi dbać o to, aby jego pociecha nie myślała, iż jej funkcjonowanie nie jest fajne.
przedszkole językowe wrocław
Opracował: luxymie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Powinniśmy uczyć się języka obcego nawet od najmłodszych lat

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że języka obcego najszybciej uczą się maluchy. Wsiąka w nich wiedza jak gąbka. Przez to trzeba posłać je do językowego przedszkola.
bajka
Opracował: Tom Page
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Naprawdę szczęśliwe dziecko, czyli jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie pośród pociech największym uznaniem

Każdy z nas będąc dzieckiem oglądał różnorodnej wieczorynki. Dzisiaj nic się w tej sprawie nie zmieniło. Wciąż nasze maluchy bardzo chętnie spędzają czas, oglądając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy słynna myszka Miki wciąż cieszy się popularnością. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym pociechom?
zabawki
Opracował: pangyuliu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie zakupić edukacyjną zabawkę dla najmłodszego?

Znalezienie prezenty dla dziecka to na pewno wybitnie trudne zadanie. W dniu dzisiejszym istnieje bowiem nadzwyczaj wiele propozycji, co można podarować naszemu podopiecznemu, niemniej wprawdzie nie wszystkie produkty są warte uwagi rodziców.
Niemowlę
Opracował: Trevor Leyenhorst
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najpiękniejszy wystrój pokoju dla niemowlęcia - sprawdź!

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest zawsze długo i niecierpliwie wyczekanym momentem. Wystrój wnętrza dla niemowląt musimy być dostosowany do potrzeb malucha jak i jego rodziców.
elementy
Opracował: Graham C99
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie są zasady rekrutacji do żłobków państwowych i prywatnych we Wrocławiu

Przedszkola są pierwszymi placówkami bardziej edukacyjnymi, z jakimi stykają się pociech. Naturalnie młodsze dzieci niezwykle często trafiają do żłobków, gdzie znajdują się pod opieką fachowych opiekunek, jednak dopiero w przedszkolach zaczynają przyswajać sobie mocniej szkolną wiedzę.
czapka dla dziewczynki
Opracował: Yuri Bahmat
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zima zbliża się wielkim krokami - już dziś wyposaż dzieciaki w ciepłe ciuszki, pomnij że wełniana czapka to must have tego sezonu

Najwyższy moment, aby znieść z piwnicy skrzynię z rzeczami na zimę. Pomimo to, że dopiero nastała kalendarzowa jesień na zewnątrz jest de facto zimno, zatem cieplutkie swetry mogą przypadać się wnet.
wyobraźnia
Opracował: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co zagwarantuje dzieciom żłobek oraz z jakiego powodu warto jest tam wysłać swoje potomstwo?

Tego typu placówki pojawiają się z myślą o takich dzieciach oraz takich rodzicach, którzy pragną im zapewnić nie tylko rozwój umysłowy, świetną opiekę i edukacje wielostronną, lecz także rozwój fizyczny oraz budowę talentów.


Co zagwarantuje dzieciom żłobek oraz z jakiego powodu warto jest tam wysłać swoje potomstwo?

Dużo żłobków oraz przedszkoli oferuje swym wychowankom szeroko pojętą paletę lekcji edukacyjno-sportowych, wyszkoloną kadrę trenerską i specjalizujących się w swej pracy pedagogów.
fotos - klocki
Opracował: mac_filko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co kupić w podarku dla niemowlaka?

Podarek dla bobasa bywa nie lada wyzwaniem. Kiedy jesteśmy doświadczonymi rodzicami mamy przynajmniej jakieś pojęcie, czego może potrzebować noworodek bądź/i świeżo upieczony rodzic.


Co kupić w podarku dla niemowlaka?

Jeśli sami nie mamy dzieci, kupić prezent dla niemowlaka będzie nam trudniej.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.