Rodzice
posiłki
Opracował: Vince M
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

By najmłodsi nie eksploatowali skarpet w zastraszającym tempie

Dokupowanie skarpetek dla dzieci jest najzwyklejszą koniecznością w ciągu trwania całego roku – ten szczególny element odzieży szybko się eksploatuje na nogach bardzo szybko rosnącego dziecka.


By najmłodsi nie eksploatowali skarpet w zastraszającym tempie

Pojedynczy zakup skarpetek nie będzie zdawał się spory, jednak gdy podliczy się wydatki związane z ich nabywaniem przez okres dwóch miesięcy szybko zobaczy się znaczniejszą kwotę.
dieta
Opracował: Keoni Cabral
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak powinna wyglądać odpowiednia edukacja poprzez zabawę oraz dlaczego należałoby ją stosować?

Chyba wszyscy opiekunowie pamiętają, że małe dzieci są czasem przekorne oraz bardzo lubią korzystać ze zwrotu "nie bo nie". Najgorszym wyborem jest wtedy zmuszanie ich "na siłę" do czegokolwiek, gdyż mogłoby to przynieść (i zazwyczaj tak właśnie się dzieje) same przeciwne, czyli niekorzystne efekty.


Jak powinna wyglądać odpowiednia edukacja poprzez zabawę oraz dlaczego należałoby ją stosować?

Należałoby zatem wspomnieć, że najbardziej skuteczną formą edukacji własnych potomków jest nauka przez zabawę, gdyż można by ją zorganizować w tego typu sposób, że dziecko nie tylko będzie nie do końca świadome faktu zdobywania wiedzy, lecz także szczęśliwe z formy tego typu właśnie nauki.
Kąpiel małego dziecka
Opracował: Alphanova Bebe
Podpatrzone na: Alphanova Bebe

Co musimy kupić na pierwsze dni naszego potomka

Gdy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego wiele koniecznych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
germanicus.pl


Jako rodzice musimy pozostać jak najbardziej wrażliwi na to, jakiego rodzaju akcesoria kupujemy do każdorazowej pielęgnacji malucha

Kiedy spodziewamy się dziecka, naszą głowę zaprząta wiele spraw. Istotną kwestią, o jakiej powinniśmy myśleć jest oczywiście kwestia bezpieczeństwa malucha obejmująca w praktyce różne obszary.
Telewizory Philips z linii 6000
Opracował: Philips
Podpatrzone na: Philips

Zabawy wraz z czterolatkiem - a więc, w jakim miejscu szukać ratunku, by mądrze bawić się z dzieciakiem

Czteroletnie dzieciątko, to dziecko dosyć specyficzne. To ogólnikowo w tym wieku jego rozwój staje się niewiarygodnie istotny, gdyż to w nim dziecko łapie coraz to więcej wzorców zachowania, zadaje najwięcej pytań, bardzo chce przebywać wraz z ludźmi.
zabawki
Opracował: Pradeep Sanders
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Każde dziecko zasługuje na to, żeby przeżyć fajne dzieciństwo, które będzie można wspominać przez wiele lat

Smyki uwielbiają posiadać masę pięknych przedmiotów, którymi lubią się bawić. Wśród nich są oczywiście te wyjątkowe, z którymi nigdy się nie rozstają.
Dziecko
Opracował: Jim Larrison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Narodziny dziecka to wielkie przeżycie dla rodziców

To wielka radość, ale też i cała sterta obowiązków do wykonania, aby niemowlęciu zagwarantować wszystko co konieczne.


Narodziny dziecka to wielkie przeżycie dla rodziców

Każdy jeden kochający rodzic, zanim jeszcze jego maleństwo przyjdzie na świat, kompletuje wszelkie przedmioty niezbędne do opieki nad takim maleństwem.
Opracował: Azuddin Saad

Szukanie odpowiedniego przedszkola - jak wybrać najlepsze

W niektórych sytuacjach posłanie dziecka do przedszkola jest koniecznością. Ma to miejsce wówczas, gdy rodzice pracują i nie mają czasu na opiekę nad dzieckiem.
artystyczne etui na telefon
Opracował: Elisa Fair
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prywatne przedszkola dla każdego dziecka dobrym wyborem?

Dobre przedszkole, posiadające wiele wspaniałych ocen jest podstawą dla opiekunów pragnących, by pociecha ich właściwie rozwinęła się. Należy zadbać o placówkę, w której kilkulatek będzie mógł kształcić się na etapie godnym przyszłego ucznia pierwszej klasy szkoły podstawowej.
nauka

Komfortowe i odświętne ubranka dziewczęce na rozmaite okazje

Dziewczynki niezwykle lubią zakładać sukienki i układać sobie różne fryzury. Niezwykle często robią to dla zabawy, jednak zdarza się, iż mają wybrać się wraz ze swoimi rodzicami na jakieś przyjęcie, a wtedy to oni zajmują się wyglądem własnych dzieci.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.