Łóżeczko
noworodek w szarej czapeczce
Opracował: Felipe Fernandes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niedługo zostaniecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Przyjście na świat pociechy to bez wątpienia ogromne wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego czekania to czas, przez który można przygotować się na przyjście na świat dziecka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem niezbędnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad pocieszą była prosta, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, trzeba zakupić właściwą wyprawkę.
pokoik dziecięcy
Opracował: amy gizienski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządzamy pokoik niemowlaczka

Kiedy na świat przychodzi pierwsze dziecko, nic już nie jest takie, jak dawniej - nasze mieszkanko także. Wymogi nowego lokatora zmuszają do reorganizacji domostwa i zmiany poglądów w temacie aranżacji i wystroju pomieszczeń. Niezależnie od tego ile metrów kwadratowych zajmie imperium nowego członka ekipy, musimy gruntownie obmyślić taktykę wyposażenia i urządzenia powierzchni dla potomka.
Pokój dla dziewczynki, Pinio Barcelona
Opracował: Pinio
Podpatrzone na: Pinio

Kiedy chcesz optymalnie zagospodarować wnętrze pokoju dziecięcego, kup łóżka piętrowe

Urządzanie pokoju dla dziecka potrafi okazać się prawdziwym wyzwaniem, bo małym lokatorom trzeba zagwarantować nie tylko przyjazne otoczenie, ale również wygodę oraz bezpieczne warunki. Dodatkową komplikacją okaże się mała powierzchnia pomieszczenia, co znacznie utrudni zgromadzenie wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia.
łóżeczko
Opracował: Pinio
Podpatrzone na: Pinio

Jaki typ łóżeczka do pokoju malucha zamówić

Dzidziuś śpi nadzwyczaj dużo, a sen ma istotne znaczenie dla jego rozwoju. Poniektóre formy łóżeczek mogą służyć maluchowi nawet po wyrośnięciu z wieku noworodkowego. Tradycyjne łóżeczka szczebelkowe są zwykle kupowane przez rodziców. W zależności od producenta różnią się wyglądem, kolorem i typem drewna, a także procedurą wykończenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.