Łóżeczko
noworodek w szarej czapeczce
Opracował: Felipe Fernandes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niedługo zostaniecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Narodziny dziecka to bez najmniejszych wątpliwości ogromne wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który trzeba przygotować się na nadejście dziecka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem przydatnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluchem była łatwa, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, należy kupić porządną wyprawkę.
pokoik dziecięcy
Opracował: amy gizienski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządzamy pokoik niemowlaczka

Kiedy na świat przychodzi pierwsza pociecha, nic już nie jest takie, jak kiedyś - nasze mieszkanie także. Potrzeby nowego mieszkańca zmuszają do reorganizacji mieszkania i zmiany poglądów w temacie urządzenia oraz wystroju pomieszczeń. Obojętnie ile metrów kwadratowych zajmie imperium nowego członka załogi, należy dokładnie obmyślić taktykę wyposażenia oraz urządzenia powierzchni dla bobaska.
Pokój dla dziewczynki, Pinio Barcelona
Opracował: Pinio
Podpatrzone na: Pinio

Kiedy chcesz optymalnie zagospodarować wnętrze pokoju dziecięcego, kup łóżka piętrowe

Aranżacja dziecięcego pokoju potrafi okazać się wielkim wyzwaniem, gdyż małym mieszkańcom trzeba zagwarantować nie tylko miłe otoczenie, lecz również komfort oraz bezpieczne warunki. Dodatkową komplikacją może być niewielka powierzchnia pokoiku, która znacząco utrudni zgromadzenie wszystkich potrzebnych elementów wyposażenia.
łóżeczko
Opracował: Pinio
Podpatrzone na: Pinio

Jaki typ łóżeczka do pokoju malucha zamówić

Noworodek sypia niezwykle dużo, a sen ma istotne znaczenie dla jego rozwoju. Poniektóre wzory łóżeczek mogą służyć potomkowi nawet po wyjściu z wieku niemowlęcego. Szablonowe łóżeczka ze szczebelkami są w większości wypadków nabywane przez rodzicieli. W zależności od producenta różnią się wzornictwem, barwą i rodzajem drewna, a również procedurą wykończenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.