Plac zabaw
dzieci
Opracował: Ghislain Berger
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Place zabaw dla młodych zdecydowanie powinny być przede wszystkim całkowicie bezpieczne

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach na nasze dzieci czeka o wiele więcej niebezpieczeństw niż jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj chyba żaden rodzic nie wyobraża sobie aby zostawić swoje dziecko bez nadzoru - tymczasem jeszcze kilka lat temu to my sami wychodziliśmy na zewnątrz z innymi dzieciakami i bawiliśmy się w przeróżnych miejscach, w których czasem było mocno niebezpiecznie. Obecnie jednak czasy się trochę zmieniły, dlatego na pewno powinieneś wielką uwagę zwracać na to, gdzie bawią się Twoje dzieci. Okazuje się, że nawet klasyczny plac zabaw może nieść za sobą różne zagrożenia - dlatego powinieneś zawsze skrupulatnie sprawdzać stan placu zabaw, na którym bawią się Twoje pociechy.
Dziecko w samochodziku
Opracował: Raíssa Viza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

8 koncepcji na zorganizowanie ciekawej zabawy dla maluchów

Jeżeli nie pragniemy by nasze dzieci się nudziły i zamiast bawić się na dworze siedziały w domu, to bez wątpienia musimy zatroszczyć się o to, by posiadały jak najszerszy wybór zabawek. A jeśli jeszcze posiadamy ogród, na którym mają możliwość się pobawić i na który mają szanse wynieść te zabawki, to z pewnością bez większego kłopotu wyszukamy dla nich coś właściwego, co będzie bezpieczne, ciekawe oraz jednocześnie spowoduje, że dzieci razem z kolegami będą miały szanse rozwijać swoje kreatywne myślenie.
Produkty
Opracował: Danny Choo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Miejsca przeznaczone z myślą o dzieciach

Dzieciństwo to okres jaki kojarzony jest zazwyczaj z pozbawioną trosk zabawą. Warto zatroszczyć się o to, by tak zostało: wybierać takie skwerki z karuzelami, jakie posiadają właściwe zabezpieczenia, poprzez które zabawa naszych pociech naprawdę może być doskonała.
na placu zabaw
Opracował: JB Kilpatrick
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gotowe elementy na teren zabaw dostępne w znanych sklepach ogrodniczych jako rozwiązanie dla rodziców pragnących sprawnie zbudować plac zabaw.

Przydomowy ogród to nie tylko kwiatki i drzewa, ale także miejsce odpoczynku oraz spotkań z rodziną a także przyjaciółmi. Myśląc o młodszych domownikach, nalezy na prywatnym skrawku zieleni stworzyć kącik do zabawy. Ogród w oczach potomka to nie tylko miejsce do zabawy, lecz także miejsce, w którym może poznać przyrodę, cieszyć się przestrzenią i swobodą.
plac zabaw
Opracował: sikeri
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Plac zabaw dla dzieci, czyli z jakiego powodu wskazane jest chodzić z dziećmi na place zabaw

Każde dziecko uwielbia się bawić i jest to w pełni oczywiste. Dzieci, w szczególności małe, ekspresowo się nudzą, wskutek tego zapewnienie im właściwej rozrywki i zainteresowanie ich czymś na dłużej nie zawsze może być takie łatwe. Organizując dzieciom czas powinno się wziąć pod uwagę ich aktywność fizyczną. Oczywiście można włączyć dziecku bajkę albo kupić grę komputerową, co na pewno zajmie jego uwagę, aczkolwiek o wiele lepiej zabrać dziecko przykładowo na plac zabaw. Jakie są korzyści z zabierania dzieci na place zabaw? Z pewnością jest ich niezwykle dużo. Powinno się poznać parę z nich i przekonać się, że zabieranie swoich pociech na place zabaw to rzeczywiście niezwykle dobry pomysł.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.