Kierunek
uczennice
Opracował: Nazareth College
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nauka na Dolnym Śląsku

Coraz więcej młodych ludzi będzie kontynuować naukę na wyższej uczelni. Jednakże rynek pracy jest coraz mniej elastyczny. Oczywiście niektóre kierunki wciąż są modne, jednak większość uczelni obniża swoje standardy.

Prymarną przyczyną takiej sytuacji jest malejąca liczna kandydatów. Uczelnie aby wykorzystać wszystkie miejsca na liście obniżają limity przyjęć. Dlatego też maturzyści, którzy dostają się na uczelnię często są niedouczeni.
szkoła policealna
Opracował: Fabrice Florin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sprawdzone szkoły policealne oraz licea dla dorosłych we Wrocławiu

Szkoły policealne zyskują w obecnych czasach coraz większe zaciekawienie. To kapitalna opcja dla osób, które nie mają matury, ale potrzebują kształcić się dalej. Oferta szkół policealnych jest nadzwyczaj fascynująca, bogata oraz zróżnicowana. Niewątpliwie każdy odkryje kierunek, który go zainteresuje. Aby zapisać się do szkoły policealnej, wystarczy jedynie dostarczyć zdjęcia oraz poświadczenie ukończenia szkoły.
na uczelni
Opracował: OhioStateEngineering
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy warto iść dziś na studia wyższe i które kierunki są dzisiaj najbardziej atrakcyjne?

Masa młodych osób boryka się obecnie z niełatwym wyborem. Zmierzać na studia wyższe lub zdecydować się na zaprzestanie kształcenia? Bezspornie studiowanie ma zarówno sporo zalet jak również wad, bezsprzecznie jednak powinna to być decyzja własna. Każdy z nas ma inne priorytety oraz cele w życiu, w związku z tym dla jednych studia wyższe będą jak najbardziej odpowiednie, dla innych natomiast nie będą one pełnić tak bardzo ważnej funkcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.