Naprawdę szczęśliwe dziecko, czyli jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie pośród pociech największym uznaniem

Wszyscy z nas będąc maluchem oglądał rozmaite bajeczki. Dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze maluchy chętnie spędzają czas, oglądając przygody swych ulubionych bajkowych bohaterów. Czy słynna myszka Miki dalej jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to śmiałkowie wciąż znani naszym dzieciom?
gry dla dzieci
Opracował: Cristian Bortes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Z pewnością sporo się zmieniło, jeżeli chodzi o bajki. Obecnie dzieci oglądają bajki nieco inne niż te, po które sięgaliśmy jeszcze my. Nie znaczy to jednak, że nie ma dzieci, które nie oglądają tych bajek, jakie oglądali także ich starsi bracia czy siostry. Jedną z takich bajek, który wciąż zyskuje uznanie dzieci będzie „Żwirek i Muchomorek”. Jest to bajka bardzo pogodna i niezwykle kolorowa (sama czasem oglądam bajkę "żwirek i muchomorek"). Bez wątpienia właśnie takimi cechami podbija serca naszych pociech. Obecnie bajką, która wzbudza podziw dzieci będzie świnka Pepa. Będzie to bajka, która pod względem oprawy graficznej może nieco szokować zwłaszcza rodziców. Świnka Pepa nie jest podobna za bardzo do grafiki, którą my znamy z bajeczek za czasów naszego dzieciństwa. Naszym maluchom bardzo się jednak podoba. Hitem są także bajki Lego. Każdy kogo interesuje tematyka taka jak bajki Lego musi wiedzieć, iż Lego Hero Factory to również ogromny fenomen pośród współczesnych dzieci.


Polecamy też

Zabawki sporej jakości, dla najmłodszych w każdym bez wyjątku wieku

zabawki
Opracował: Drewniaczek.eu
Podpatrzone na: Drewniaczek.eu
Gadżety najwyższej wartości użytkowej, dla najmłodszych w każdym bez wyjątku wieku. Nietrudno domyślać się, że chodzi o gadżetach spółki Fisher Price, ponieważ to właśnie ta marka, jako wyróżniająca się może pochwalić się tak znaczącym wyborem gadżetów dla najmłodszych, niezależnie od płci, wieku, czy nabytych zdolności. W asortymencie takiej spółki znaleźć da się nie wyłącznie typowe produkty, jakie można odnaleźć w każdym innym miejscu, lecz jeszcze gadżety edukacyjne, różne gry planszowe, a także wszelki pozostały dobytek, z którego skorzystają pociechy.
Bajeczki spełniają w życiu każdego dziecka znaczną rolę. Generalnie uprzyjemniają dzieciństwo, ale także uczą rozmaitych rzeczy. Pociechy z bajek czerpią pełnymi garściami. Waśnie z tego powodu tak istotne będzie, aby wybrać bajeczki dla naszych pociech z rozsądkiem (podoba jej się swinka pepa). Na pewno pociechy nie mogą oglądać bajek, w których znajdują się przemoc i agresja. Takie bajeczki odbiją się bowiem źle na psychice dziecka. Mogą sprawić, że maluch sam będzie zachowywać się bardzo agresywnie. Dlatego nim pozwolimy obejrzeć dziecku jakąś bajeczkę powinniśmy ją doskonale poznać sami. To jedyny sposób, aby mieć gwarancję, że zawiera ona treści odpowiednie dla malucha.
2019-06-07 08:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.