Najważniejsze jest zaangażowanie, a więc rowery całkiem nowe, kontra te używane

Rodzai rowerów istnieje całkiem sporo i jeszcze wcale nie aż tak dawno po bardzo wielu dostępnych ludziom miejscach "śmigało" bardzo dużo dzieciaków, ścigających się na nich. W obecnej chwili coraz mniejsza liczba dzieciaków wychodzi na dwór - aktywność fizyczna dość mocno SPAda, no a przecież my sami pamiętamy, jak dużo frajdy daje takiego rodzaju przejażdżka, zarazem utrzymując nasze własne ciało sprawnym.
wyprawki
Opracował: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


plecak męski
Opracował: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Co zrobić? Oczywiście wyciągnąć swoje dziecko na rower oraz pokazać mu, jak bardzo dużo może dać to przyjemności. Jednakże co uczynić, gdy dziecko to nie zainteresuje albo całkiem przeciwnie - nie będzie nawet chciało z niego zejść?


rowery
Opracował: stevendepolo/ flickr.com


Oczywiście zawsze mamy nadzieję, iż nastąpi ta druga opcja - że nasze dziecko choć trochę pokocha jazdę na rowerze i odnajdzie pretekst, by wyjść chociaż trochę na dwór. czasami zdarza się, że nasze dziecko namawia na to swoich przyjaciół, którzy to mogą lub i nie do niego dołączyć - taka reakcja łańcuchowa niewiarygodnie bardzo często dobrze robi wszystkim naokoło, a rowery - bardzo często jeszcze nasze osobiste, idą "w ruch". Co jednak jeżeli nie mamy już własnego roweru? Jakiego rodzaju kupić dziecku na sam początek? A więc wiele zależy od samego dzieciaka - jeśli nie jest zaciekawione, a wiemy, że ma możliwość mu się spodobać albo też jest zainteresowane no i chce od razu swój własny, to pomimo tego, iż jest to niewiarygodnie rozbieżne, należy postąpić w identyczny sposób - przekonać się, czy też dziecko naprawdę będzie jeździć.
Już wcześniej używany rower jest w takim przypadku najlepszym wyjściem - możemy go wykupić od kogoś nawet za dosłownie grosze, dzięki czemu nie wydamy na marne kilka stów za coś, co w ogóle nie będzie używane. Z drugiej strony dzięki temu, jeśli dziecko wykaże zainteresowanie i będzie chciało jeździć, będziemy mieli możliwość na spokojnie zacząć zbierać oraz kupić mu wyśniony rower.
2018-02-27 09:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.