Warianty blogów

Jeszcze nie tak dawno, nikt nie wiedział, co to jest blog a także czemu ma on służyć. Jednostki, jakie w przeszłości spisywały pamiętnik w papierowej wersji, nie marzyły nawet, iż kiedyś będą mogły to zarejestrować na pececie oraz będą mogły podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi osobami.
pokój dziecka
Opracował: silentworks
Podpatrzone na: silentworks


Blogi stają się coraz to w wyższym stopniu powszechne, ponieważ można odnaleźć wiadomości z każdej dziedziny życia, napisane przez osoby doświadczone. Naczelną wartością blogów jest wymiana opinii na ciekawiący nas w danym momencie temat. Nazwa "blog" wywodzi się z angielskiego od wyrażenia web log. To pewien typ strony www składający się z specyficznych, różnorodnych oraz uporządkowanych chronologicznie wpisów. Porządku na tejże stronie www pilnuje jej posiadacz, a zarazem kreator.

Masz jeszcze sekundę? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do nowej witryny, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne artykuły - kliknij w link kursy dla fizjoterapeutów.

Blogi na ogół zapewniają archiwizację wpisów i ich kategoryzowanie. Komentowanie wpisów przez innych eksploatatorów jest czynnością powszednią. W oczekiwaniu na komentarz albo komentując wpis innego eksploatatora lokuje się własne wypowiedzi. Wszelakie blogi traktowane są jako medium łącznościowe oraz noszą nazwę blogosfera.


Rodzaje blogów: możemy wyróżnić wiele typów blogów, przyjmując właściwe wyznaczniki podziału. Ze względu na ich charakter oraz dotykane w nich tematy: blogi osobiste, specjalistyczne. Jest pięć podstawowych kategorii blogów: blogi osobiste – pisane w nich zawartości tyczą się życia osobistego autora. Pisane są przeważnie celem podzielenia się własnymi pomysłami, praktykami oraz emocjami,


Takim jest dla przykładu (blog parentingowy), jaki zakładają jak też piszą rodzice. Blogi zawodowe – zapisywane w nich treści dotyczą zagadnień zawodowych.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to szybko zobacz poza tym szczegóły pod adresem (https://super-edu.pl/korepetycje/chemia/bialystok), znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Zapisywane są zwykle w celach naukowych bądź zawodowych.
2019-11-14 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.